Przejdź do treści

Bazy pod makijaż

Kiedy wykonujemy makijaż, najczęściej chcemy, by utrzymywał się on odpowiednio długo, a także, by charakteryzował się idealnym wykończeniem. Jeśli kwestie te są dla nas istotne, w pierwszej kolejności powinniśmy zadbać o zakup odpowiedniej bazy pod makijaż, która przygotuje naszą skórę na zastosowanie kolejnych kosmetyków, np. podkładu i pudru.

Różne typy bazy Prime and Fine

catrice prime and fine bazaJedną z firm, produkujących i dostarczających na polski rynek kosmetyki do makijażu, która cieszy się dużym uznaniem wśród klientek, jest firma Catrice. W asortymencie tego producenta znajdziemy bardzo zróżnicowane produkty, które pozwalają nam na wykonanie makijażu idealnego do naszych potrzeb. Niezależnie jednak od tego, czy lubimy mocny, czy też delikatny makijaż, każdorazowo powinniśmy zakupić odpowiednią bazę pod makijaż. Dobrym przykładem jest produkowana przez Catrice Prime and Fine baza pod makijaż, która dostępna jest w sprzedaży w kilku wariantach. Znajdziemy więc bazę, która będzie wspierała efekt matowości w przypadku skóry błyszczącej się i wydzielającej nadmiar sebum. Znajdziemy też bazę rozświetlającą, która doskonale sprawdza się w przypadku poszarzałej i zmęczonej skóry, dodając jej zdrowego blasku i sprawiając, że makijaż wygląda perfekcyjnie jak u gwiazdy filmowej. Wszystkie bazy mają konsystencję płynną, więc ich aplikowanie nie sprawia żadnego problemu. Ponadto są to produkty cechujące się dużą wydajnością.

Baza pod makijaż jest elementem, o którym często zapominamy organizując naszą kosmetyczkę. Firma Catrice dba o to, byśmy pamiętali o tym produkcie, pozycjonując go zawsze w pobliżu podkładów i pudrów – niezależnie od tego, czy chcemy dokonać zakupu w drogerii stacjonarnej czy internetowej, zawsze produkty te będą zwracać naszą uwagę.