Bezpieczna jazda z dzieckiem

W wyborze fotelika samochodowego powinniśmy kierować się zwłaszcza bezpieczeństwem dziecka. Przy dokonywaniu zakupu należy sprawdzić czy posiada on wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Ponadto warto jest też wybrać fotelik, w którym nasze dziecko będzie czuło się na tyle komfortowo, aby długa podróż nie była dla niego męcząca.

Cechy regulowanego fotelika samochodowego marki Recaro

regulowany fotelik samochodowy recaro 9 36Jednym z producentów wózków dziecięcych i fotelików samochodowych jest właściciel marki Recaro. Jako priorytet firma stawia sobie bezpieczeństwo oraz wielofunkcyjność swoich produktów. Jednym z nich jest regulowany fotelik samochodowy recaro 9 36, występujący w dwóch wariantach: Young Sport Hero oraz Monza Nova IS. Oba przeznaczone są dla dzieci od 9 miesięcy do 12 lat. Na szczególną uwagę zasługuje innowacyjny fotelik Monza, którego odróżnia od innych umieszczoną z przodu osłoną przeciwuderzeniową. Sprawdza się ona głównie w przewożeniu młodszych dzieci, zmniejszając ryzyko wystąpienia urazów podczas uderzenia. Podobne zadanie spełniają także osłony zamontowane z boku główki dziecka. Dodatkowo na bezpieczeństwo, ale i komfort jazdy ma także wpływ regulowany zagłówek, który dostosowuje się do wzrostu pasażera. Wygodę zapewnia także siedzenie wykonane z pianki oraz wzmocnione podłokietniki stabilizujące postawę. Fotelik samochodowy Recaro dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej, dlatego można wybrać model zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

Oprócz bezpieczeństwa i wygody podczas jazdy foteliki Recaro dostarczają także rozrywki, dzięki zamontowanych w zagłówkach głośnikach z gniazdem mp3. Dzięki nim dziecko zajmie się sobą nie absorbując kierowcy podczas jazdy. Biorąc pod uwagę te wszystkie cechy marka Recaro sprostała wymaganiom klientów.