Bezpieczny dron dla dziecka

 

Dzieci uwielbiają się bawić, bo w ten sposób uczą się i spędzają kreatywnie czas. Maluchy mogą się bawić wszystkim co wezmą do rączek, ale to rodzic decyduje, co się w nich znajdzie. Zabawki powinny być dopasowane do wieku dziecka i jego możliwości, aby były bezpieczne.

Jaki dron kupić dla dziecka?

drony dla dzieciMałe dzieci bawią się prostymi zabawkami, które nie wymagają od nich umiejętności skomplikowanej obsługi. Są to najczęściej piłki, klocki, puzzle i lalki. Im starsze dziecko, tym bardziej złożone przedmioty trafiają w jego rączki. Nakręcane samochodziki czy resorówki są ulubionymi zabawkami chłopców w wieku paru lat, a starsze dzieci potrafią już obsługiwać zdalnie sterowane zabawki. Drony dla dzieci to nowoczesne, manualnie sterowane za pomocą specjalnego joysticka zabawki. Są one przeznaczone dla maluchów powyżej piątego roku życia. Nauka obsługi takiej zabawki musi się odbyć poprzez rodzica, ponieważ dron porusza się na określonych zasadach, które wyznacza bezprzewodowy panel sterowania posiadający gałki i przyciski. Modele dla najmłodszych dzieci posiadają małe akumulatorki wewnątrz, które umożliwiają powietrzną zabawę od sześciu do dwunastu minut, bez konieczności ładowania. Zabawki są lekkie i bezpieczne, pod warunkiem, że będą właściwie użytkowane pod opieka rodzica. Mali chłopcy uwielbiają takie gadżety, a szczególnie ich tatusiowie, którzy mogliby godzinami doskonalić technikę puszczania drona. Modele dla starszych dzieci, pozwalają na dłuższą zabawę dzięki nowoczesnym akumulatorom.

Drony najlepiej kupować w sprawdzonym sklepie zabawkowym, albo specjalnym z dronami, aby uniknąć tanich i niepewnych chińskich podróbek, którymi jest zalany europejski rynek. Ceny dobrych zdalnie sterowanych zabawek dla dzieci zaczynają się od stu złotych.