Bluza z motywem jednorożca

Małe dzieci uwielbiają gadżety z ich ulubionymi bohaterami bajkowymi. W wieku kilku lat łatwo znaleźć autorytet i bratnią duszę w odważnym superbohaterze, dzielnym rycerzu czy pięknej księżniczce. Postaci z bajek towarzyszą naszym pociechom na co dzień, w przedszkolu i szkole.

Bluza jednorożec zachwyci naszą pociechę

bluza jednorożec z zamkiemUbrania dla kilkulatków często mają na sobie motyw bajkowy. Dzieci dużo chętniej zakładają koszulki, spodnie czy sukienki z ich idolami, podobnie jak z chęcią bawią się zabawkami zawierającymi ich podobizny lub też piją z kubeczków z motywem z ulubionego filmu animowanego. Dlatego kupując ubrania dla naszej pociechy warto zwrócić uwagę na obecność bliskich jej postaci. Bluza jednorożec z zamkiem to propozycja dla wszystkich małych fanów baśniowych koni z rogiem na czole. Według wielu legend, jednorożec jest stworzeniem magicznym i mogącym leczyć zranienia. Nic też dziwnego, że dzieci lubią słuchać bajek o jednorożcach, chciałyby zaprzyjaźnić się z tym mitycznym stworzeniem i przeżywać wraz z nim przygody. Ciepła bluza z motywem jednorożca może zachęcić naszą pociechę do odpowiedniego ubierania się w okresie chłodu, zwłaszcza jesienią i zimą. Nasza pociecha z chęcią pomaszeruje do przedszkola, ubrana w taką bluzę, zaś łatwe zapinanie na zamek błyskawiczny pozwoli jej samodzielnie ubrać się i rozebrać, gdy podczas zabawy zrobi się za ciepło. Przyjaciele z pewnością będą podziwiać niezwykłą bluzę z motywem jednorożca.

Dla kilkulatka bardzo ważne jest, by jego rzeczy osobiste były w pewien sposób spersonalizowane. Dlatego należy zwracać uwagę, by ubrania naszej pociechy zawierały motywy, z którymi może się ona identyfikować, jak bohaterowie ulubionych bajek czy postaci z legend i baśni. Dzięki temu dziecko nie przeziębi się w drodze do przedszkola.