Przejdź do treści

Czym kierować się przy zakupie nowej bramy?

  • przez

 

Ogrodzenia naszych posiadłości to nie tylko zaznaczenie terenu prywatnego, ale przede wszystkim rzecz mająca na celu zapewnić nam bezpieczeństwo. Dlatego w dbałości o nasze dobra materialne, powinniśmy zainwestować w jak najlepszej jakości bramę.

Brama, która zapewni bezpieczeństwo

bramy w KielcachMieszkamy w bardzo dużym, trzypiętrowym domu. Niegdyś wyższe kondygnacje zajmowała rodzina, która jednak z biegiem czasu wyfrunęła z rodzinnego gniazdka do własnych domów i mieszkań. Razem z tatą i mamą zostaliśmy zatem sami w ogromnym domu, który niestety ciężko w trójkę utrzymać. Wpadliśmy wówczas na pomysł wynajmowania pokoi studentom zwłaszcza, że mieszkamy blisko uczelni. Musieliśmy jednak zadbać przede wszystkim o swoje i o ich bezpieczeństwo i o ile ogrodzenie naszego domu było całkiem solidne o tyle stara brama pozostawiała wiele do życzenia. Zaczęliśmy szukać odpowiedniej bramy w Kielcach, czyli naszym mieście. W jednym ze sklepów z tego typu asortymentem znaleźliśmy doskonałą bramę, która idealnie pasowała do rodzaju naszego ogrodzenia i po zestawieniu z nim wyglądała tak, jakby była stworzona specjalnie na jego wzór. Co więcej, była to solidna, mosiężna brama, a dodatkowo otwierana automatycznie. To ostatnie udogodnienie szczególnie przypadło nam do gustu, ponieważ codzienne otwieranie i zamykanie nawet naszej starej bramy, kiedy ktoś wyjeżdżał bądź wjeżdżał samochodem, było uciążliwym zajęciem, a co dopiero, gdybyśmy mieli manualnie otwierać nową, bardzo mocną bramę!

Odkąd mamy nową bramę zaczęliśmy się czuć o wiele bardziej bezpiecznie w naszym domu, a także więcej studentów zgłasza się do nas z chęcią wynajęcia pokoi. Oprócz bezpieczeństwa i wygody wynikającej z bramy na pilota, brama dodała także waloru estetycznego i dzięki niej nasz dom wygląda o wiele bardziej nowocześnie.