Przejdź do treści

Długi pobyt w hotelu w mikołajkach

  • przez

 

Razem z mężem lubimy podróżować po różnych miejscach. Ale chyba najlepiej podróżuje się po kraju. Jeszcze tyle musimy odwiedzić, że póki co to będziemy podróżować w kraju. Jak już zwiedzimy wszystko co mamy tutaj, to zaczniemy podróżować za granicą. W tym roku odwiedzamy mikołajki, to urocze miejsce na odpoczynek. 

Różne hotele w mieście mikołajki

hotel w mikołajkachZawsze wszystko organizujemy przed wyjazdem. Nawet do dwóch tygodni przed terminem wyjazdu. Lepiej wszystko zawsze przygotowywać na spokojnie, bez zbędnego pośpiechu. Zawsze tak robimy. Najpierw oczywiście wybieramy miejsce, gdzie tym razem pojedziemy. Akurat teraz padło na mikołajki, więc kolejnym krokiem jest szukanie noclegu. W sezonie może być trudno coś znaleźć, ale jak zacznie się w miarę szybciej to zawsze coś się znajdzie. Zatem przeglądamy oferty hoteli w internecie by znaleźć przyjazne noclegi w mikołajkach i trafiamy na bardzo ładny hotel. Zarówno z zewnątrz, jak i w środku był świetnie urządzony. Zdjęcia pokoi przekonały nas do wyboru akurat tego hotelu. W pokoju jest duże łóżko, stół, wygodne fotele, tak przynajmniej na zdjęciu widać. Jest oczywiście łazienka, w której jest duża wanna, prysznic. Każdy pokój ma balkon, na którym wieczorem będzie można sobie posiedzieć. Wokół hotelu rozciąga się wspaniały widok na okoliczne lasy. na pewno wybierzemy się na niejeden spacer po tamtejszych lasach. W hotelu jest restauracja, kawiarnia oraz cukiernia. Jest miejsce, gdzie można poczytać książki i obejrzeć film, który puszczany jest na dużym ekranie, trochę przypomina salę kinową. W dodatku w hotelu jest basen i siłownia. Można powiedzieć, że jest bardzo wysoki standard. A jeśli chodzi o cenę to jest w granicach rozsądku.

Wybierając się gdzieś poza miasto na parę dni, warto załatwić sobie wygodny hotel z wszystkimi dogodnościami. W końcu mamy odpocząć, więc nie zaszkodzi odpoczywać w odrobinie luksusu. Zwiedziliśmy już wile miejsc w kraju i spaliśmy w wielu hotelach. Pewnie dlatego mamy już jakieś spore doświadczenie w wybieraniu hoteli, wiemy na co przede wszystkim zwracać uwagę.