Przejdź do treści

Efektowne wzory pieluch flanelowych

 

W sklepach znaleźć można różnego rodzaju pieluchy, które stosowane są przez rodziców. Oferta obejmuje zarówno pieluchy tetrowe, jak i flanelowe, bambusowe i muślinowe. Bogata oferta na rynku sprawia, że każdy rodzic z pewnością wybierze odpowiednie produkty, które sprawdzą się w przypadku konkretnego maluszka.

Wszechstronność zastosowania pieluch flanelowych

Pieluchy flaneloweJednym z akcesoriów, bez których trudne byłoby codzienne rodzicielstwo, są bez wątpienia pieluchy flanelowe, które wykonane są z grubej bawełny. Z powodzeniem mogą służyć jako kocyk w chłodniejsze dni, są przyjemne w dotyku, a jednocześnie występują w ciekawym wzornictwie. Warto zatem się w niej zaopatrzyć, gdyż z pewnością przydadzą się wielokrotnie, są niezbędnym elementem właściwie skompletowanej wyprawki dla malucha. Są chętnie wybierane przez wielu rodziców. Występują w różnych rozmiarach, a ich ciekawe wzory sprawiają, że są odpowiednie zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Warto wybierać te, które wykonane są z bawełny z certyfikatami, gdyż zyskujemy pewność, iż są one bezpieczne dla każdego malucha. Czasem rodzice wykorzystują je jako ręcznik, który sprawdza się po kąpieli, a miękka tkanina delikatnie wyciera ciało dziecka. Wiele niemowląt traktuje je także jako przytulanki,. Podczas spaceru można je wykorzystać jako osłonkę przed promieniami słonecznymi, zapewniają przyjemny cień maluchowi i chronią przed promieniowaniem UV. Są także doskonałym produktem do wycierania buzi, mogą być wykorzystane w przypadku, kiedy maluchowi się uleje.

Różnokolorowe pieluszki służą także jako wygodny podkład do przewijaka, które zapewniają dziecku wygodę podczas leżenia. Pieluchy flanelowe są bardzo przydatnym produktem, który warto zakupić w ilości co najmniej kilku sztuk. Są miękkie i przyjemne w dotyku. Rodzice traktują je także jako myjkę, która skutecznie zastępuje gąbkę.