Przejdź do treści

Gdzie kupić legalny susz?

  • przez

 

Marihuana jest w naszym kraju zakazana, ale co innego lecznicza marihuana, którą możemy kupować bez ograniczeń. Bowiem zawiera ona jedynie śladowe ilości THC (0,02%), a to właśnie ta substancja organiczna jest odpowiedzialna za efekty psychoaktywne oraz uzależnienie. 

Zakup legalnego suszu CBD

legalny suszWielu ludziom umknął fakt, iż dziś można cieszyć się marihuaną i nie mieć przy tej okazji kłopotów z prawem. Przyjmowanie suszu konopnego nie tylko uspokaja i relaksuje, ale ma również działanie antydepresyjne i przeciwbólowe. Na marginesie mówiąc, kannabidiol jest jedna z najsilniejszych substancji przeciwbólowych o pochodzeniu naturalnym. Używa się go nawet w zastępstwie morfiny u pacjentów terminalnie chorych. Koszt jednego grama suszu to około trzydziestu złotych, a najdroższego to około siedemdziesiąt. Wszak wszystko zależne jest od stężenia kannabidiolu, a im jest ono wyższe, tym produkt działa mocniej. Susz najlepiej przyjmować w drodze waporyzacji lub można sporządzić z niego esencjonalny i naprawdę efektywny napar. Legalny susz możemy nabyć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Z tym, ze w tych drugich mamy znacznie bardziej zróżnicowany asortyment i nieco niższe ceny, które przy dużych zakupach robią różnicę. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości możemy skontaktować się z wybranym sklepem telefonicznie lub mailowo. Z doświadczenia wiemy, że niektóre sklepy mają naprawdę dobrze przygotowanych i przeszkolonych sprzedawców, którzy znają się na rzeczy i mogą nam realne pomóc w wyborze.

Kannabidiol jest substancją organiczną, której nie da się przedawkować. Zatem jest z wszech miar bezpieczna i właśnie dlatego mogą ją przyjmować dzieci oraz osoby dotknięte różnymi chorobami. Bowiem do stosowania CBD nie ma też żadnych przeciwwskazań.