Przejdź do treści

Gdzie w Łódzkim wybrać się na imprezę?

Ani się obejrzałam i zaczął się nowy rok, a wraz z nim karnawał. Na co dzień byłam bardzo przemęczona pracą, ale uznałam, że w jeden weekend karnawału powinnam się dobrze zabawić. Uzgodniłam z moimi przyjaciółkami, kiedy wychodzimy na miasto. Nie lubiłyśmy spontanicznej zabawy, poza tym większość imprez była biletowana, dlatego musiałyśmy wcześniej znaleźć odpowiednie miejsce.

Udałyśmy się na imprezę karnawałową

imprezy karnawałowe ŁódzkieWzięłam na siebie odpowiedzialność za znalezienie dobrego miejsca na zabawę. Poszukiwania rozpoczęłam, jak większość osób w moim wieku od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: imprezy karnawałowe Łódzkie, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć imprezę karnawałową blisko naszego miejsca zamieszkania, która jak podejrzewałam zadowoli mnie i moje przyjaciółki. Impreza była organizowana przez restaurację, która była znana w okolicy z dobrego jedzenia i świetnej organizacji tego typu imprez okolicznościowych. Ta impreza karnawałowa miała mieć luźny charakter. W jej trakcie były przewidziane tylko dwa ciepłe posiłki, a poza tym przekąski i zakąski na stołach oraz ciasta. W cenie biletu były także ciepłe i zimne napoje, a także darmowy drink. Podobało mi się także to, że do zabawy miała zagrzewać uczestników orkiestra grająca na żywo. Impreza miała być urządzona w stylu lat osiemdziesiątych. Od razu zarezerwowałam nam tam miejsca.

Jak się już wkrótce okazało to był świetny wybór. Bawiliśmy się naprawdę bardzo dobrze. Impreza karnawałowa była świetnie zorganizowana. Jedzenie było smaczne, a muzyka porywała wszystkich do tańca. Towarzystwo było przednie, było sporo zarówno starszych jak i młodszych osób. Grupy znajomych, a także pary. A to wszystko w niezwykle niskiej, przystępnej cenie płaconej od osoby.