Przejdź do treści

Gdzie zamówię karykaturę?

Jakiś czas temu w pracy na imprezie firmowej towarzyszył nam artysta, który na zamówienie wykonywał karykatury poszczególnych pracowników. Szło mu to bardzo szybko, a efekty były bardzo dobre. Ostatnio porozmawiałam na ten temat z mężem i oboje doszliśmy do wniosku, że dobrym rozwiązaniem będzie zrobienie takich karykatur sobie i powieszenie ich w sypialni nad łóżkiem.

Zamówiłam karykaturę u dobrego artysty

karykatury na zamówienie indywidualnePozostało nam znalezienie artysty, który wykonywał takie karykatury w bardzo dobrej cenie. Powiedziałam mężowi, że zajmę się poszukiwaniami takiej osoby już następnego dnia. Od razu po śniadaniu włączyłam komputer i zaczęłam przeglądać różne oferty. Dość szybko trafiłam na stronę internetową bardzo dobrego karykaturzysty, który oferował między innymi karykatury na zamówienie indywidualne. Z tego co zauważyłam posiadał on bardzo dobre opinie poprzednich klientów. Wiele osób chwaliło piękne i szybkie wykonanie karykatur zarówno w kolorze, jak i w wersji czarno-białej. W dodatku wykonywał on także karykatury węglem. Efekty były naprawdę wprost oszałamiające, spodobał mi się styl, który prezentował w swoim portfolio. Skontaktowałam się z nim natychmiast i zamówiłam piękne karykatury ze zdjęcia, dostępne aktualnie w bardzo niskiej, promocyjnej cenie. Artysta zapewnił mnie, że powinny być one gotowe w ciągu kilkunastu dni.

Już nieco ponad tydzień później odebrałam telefon, że karykatury są gotowe do odbioru. Mogłam albo pojechać odebrać je osobiście, albo mógł on je do mnie nadać pocztą. Zdecydowałam się na to pierwsze rozwiązanie. Karykatury prezentowały się naprawdę bardzo dobrze. Były wykonane z niezwykłą precyzją i starannością. Świetnie oddawały wszystkie detale na których mi zależało. Cieszę się, że zdecydowałam się je zamówić.