Przejdź do treści

Gdzie zrobić lifting twarzy?

Po 50 roku życia skóra traci jędrność. Pojawiają się głębokie zmarszczki. Ostatnio dużo myślę o tym jak zahamować te zmiany i zatrzymać starzenie cery. Przeglądam blogi kosmetyczne, rozmawiam z przyjaciółkami. Starzenie  skóry twarzy może nabrać na sile właśnie po 50 roku życia w związku ze zmianami hormonalnymi -menopauzą.

Zabieg liftingu po 50 roku życia

lifting twarzy brodnicaJędrność skóry twarzy po 50 roku życia można poprawić przede wszystkim regularną pielęgnacją. Składają się na nią odpowiednie kosmetyki, delikatne masaże skóry twarzy i różne zabiegi. Po konsultacji z kosmetyczką zdecydowałam się na lifting twarzy brodnica miała gabinety, gdzie je wykonywano. Lifting twarzy to ogólna nazwa grupy zabiegów medycyny estetycznej, których celem jest usunięcie nadmiaru obwisłych tkanek twarzy, poprawa jej owalu, jędrności i minimalizacja oznak starzenia się. Zapisałam się na najbliższy termin w gabinecie w Brodnicy, który miał w ofercie takie zabiegi kosmetyczne. W gabinecie wykonano mi zabieg poprawiający kondycję skóry twarzy. Moja skóra po liftingu wyglądała młodziej. Pierwsze efekty były widoczne po mniej więcej dwóch tygodniach od wykonania zabiegu. Byłam bardzo zadowolona z efektu. Moja skóra odzyskała blask, była napięta i jędrna. Lifting twarzy to zabieg, którego celem jest naciągnięcie obwisłej skóry twarzy. Lifting gwarantuje wyraźne podniesienie skóry, a także redukcję zmarszczek. Rzeczywiście po zabiegu sporo zmarszczek zniknęło a inne stały się mniej widoczne.

Zabieg liftingu jest prawie bezbolesny, jednak można go wykonać w znieczuleniu miejscowym. Mogą  po nim pojawić się nieprzyjemne efekty jak: zasinienie, obrzęk. jednak efekt końcowy jest rewelacyjny, twarz jest młodsza, promienna. Polecam lifting twarzy wszystkim kobietom.