Przejdź do treści

Ile kosztuje Chic?

  • przez

Są prezenty uniwersalne, a jednym z nich są perfumy. Niemniej jednak, kupuje się je raczej tym, których się zna i których gust jest się w stanie określić, choć w niewielkim stopniu. Dlatego też, zakup perfum dla ojca, brata, męża czy dziecka, raczej nie stanowi wyzwania.

Oryginalne wody toaletowe dla mężczyzn

carolina herrera chic woda toaletowaPrawdziwe perfumy tym różnią się od drogeryjnych iż ich zapach utrzymuje się znacznie dłużej, tak na skórze, jak i na ubraniu. Trzeba także zaznaczyć iż markowe zapachy charakteryzują się trzema nutami: głowy, serca oraz bazy. Oznacza to iż dana woda toaletowa pachnie inaczej na samym początku, a jeszcze inaczej pod koniec dnia, niemniej jednak ciągle utrzymując określoną bazę, która przebija się przez pozostałe warstwy zapachu. Gdy chodzi o Carolina Herrera Chic woda toaletowa jest dostępna w wersji pięćdziesięcio- jak i stumililitrowej. Natomiast cena waha się od 175 do 220 złotych – w zależności od miejsca, w jakim dokonujemy zakupu. Warto tu podkreślić, że najtaniej jest oczywiście w sklepach internetowych, gdzie jest taniej niż w stacjonarnych perfumeriach, co najmniej, o kilkanaście procent. Zresztą dowodem na to jest fakt iż sieciowe perfumerie działają już tylko w galeriach handlowych oraz w centrum dużych miast, gdzie na brak klientów nie narzeka prawie nikt. Ponadto, w perfumeriach internetowych, nietrudno trafić na promocję, obniżkę czy wyprzedaż, co często sprawia iż zakup jest jeszcze tańszy niż pierwotnie się zakładało.

Markowa woda toaletowa Chic to jeden z bestsellerów i nie jest to dziwne, wszak jest niezwykle oryginalną kompozycją, na jaką składają się m. in. mandarynka, cytryna, arbuz, kardamon, bergamotka, cedr, drzewo sandałowe oraz fasolka tonka, która nadaje całokształtowi niepowtarzalność i charakter.