Przejdź do treści

Ile kosztuje dezynfekcja?

 

Do niedawna odkażanie mieszkań, czy domów nie było zbyt popularne. Wynikało to przede wszystkim z metod, jakie były dostępne, a były one inwazyjne i najczęściej trzeba było opuszczać mieszkanie na kilkanaście godzin lub nawet kilka dni – w zależności od użytych środków. 

Profesjonalna dezynfekcja w Warszawie

dezynfekcja warszawaOsoby cierpiąc na alergię, potrzebują czystego powietrza, wolnego od wszelkich mikroorganizmów i mikrozanieczyszczeń. Jednak alergeny, roztocza kurzu domowego, a także grzyby i pleśnie, dają się we znaki nie tylko alergikom, bowiem badania naukowe już dawno dowiodły, że mikroorganizmy i mikrozanieczyszczenia mają niekorzystny wpływ na nasze drogi oddechowe i mogą przyczyniać się do astmy, a także innych schorzeń i dolegliwości, jak bóle głowy, czy bezsenność. Jedną z najnowocześniejszych i przede wszystkim bezpiecznych metod odkażania jest ozonowanie. Jak sama nazwa wskazuje, jest to metoda oparta na właściwościach utleniających ozonu, który do odkażania nadaje się wprost idealnie. Już jeden, godzinny zabieg, wystarcza, by pozbyć się wszelkich mikroorganizmów i mikrozanieczyszczeń, jak cząsteczki dymu tytoniowego, czy smogu. Jeśli zainteresowała nas dezynfekcja Warszawa jest miastem, w którym jest sporo firm działających w tej branży. Ich usługi są najwyższej jakości, co potwierdzają klienci, którzy już z nich skorzystali. Internetowe komentarze i opinie wskazują jednoznacznie, że dezynfekcja w ich wykonaniu jest godna polecenia i warta swojej ceny.

Zdecydowaliśmy się na wyróżnienie ozonowania, ponieważ to metoda, która jest całkowicie bezpieczna i szybka. Wystarczy nieco ponad sześćdziesiąt minut i można wrócić do mieszkania bez obaw, ponieważ cząsteczka ozonu, rozpada się do postaci tlenu już po dwudziestu minutach.