Przejdź do treści

Ile kosztuje Trans 4.0?

  • przez

 

Wybierając rower turystyczny, zapewne natkniemy się na dziesiątki ofert, które będą nas informowały o parametrach technicznych, wskaźnikach fizycznych i innych danych, które z punktu widzenia klienta są mniej istotne. A przecież najistotniejszy jest zawsze konkret.

Rowery trekkingowe od Krossa

kross trans 4.0Firma Kross jednym z liderów polskiej branży rowerowej. Doskonałej jakości rowery ich produkcji, są sprzedawane na rynkach całej Unii Europejskiej. To świadczy o najwyższej jakości jednośladów Krossa, ale nie bez znaczenia jest też cena, którą firma może konkurować z każdym, większym od siebie producentem. Rowery trekkingowe ich produkcji należą do czołówki najlepiej sprzedających się rowerów. W tym segmencie i w tym przedziale cenowym. Kross Trans 4.0 to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą mieć dobry sprzęt za mniej niż dwa tysiące złotych. Jak przystało na rasowy rower turystyczny, Trans jest kompleksowo wyposażony. W jego skład wchodzą: przednie i tylne oświetlenie, komplet błotników, podpórka i opcjonalnie bagażnik. Ten model Krossa, posiada również zabezpieczenie na napęd, które przeciwdziała wkręceniu się odzieży, sznurowadeł, etc. Krossy Trans zostały zaprojektowane z myślą o dalekich eskapadach rowerowych. W trasie ten jednoślad nie ma sobie równych. Doskonale znosi każdą nierówność, a jego geometria zwiększa komfort jazdy. Nie bez znaczenia jest tu też amortyzator, dzięki któremu nierówności, będą praktycznie nieodczuwalne. Trans 4.0 to oferta dla cyklistów, którzy cenią sobie komfort jazdy z dala od miejskiego zgiełku.

Ten model roweru Kross znalazł szerokie grono fanów. Transy stały się jednymi z najczęściej kupowanych polskich produkcji w kraju. Nie ma się czemu dziwić, bo ten rower bije konkurencję o kilka klas i nic nie zapowiada, by jego pozycja była zagrożona.