Klienci chętnie zamawiają bramy garażowe

Dostałam jakiś czas temu propozycję pracy. Moja znajoma jest dyrektorem w dobrej firmie. Postanowiła mnie ściągnąć do siebie. Ja od kilku lat pracowałam na stanowisku przedstawiciela handlowego. Bardzo dobrze sobie radziłam. Sporo czasu poświęcałam swojej pracy. Nie miałam rodziny, dzieci więc miałam takie możliwości. Poza tym lubiłam swoją pracę i osoby, którymi się otaczałam.

Polecam bramy do garażu moim klientom

bramy garażowe katowiceKoleżanka zaproponowała mi lepsze warunki finansowe więc postanowiłam spróbować. Działalność firmy była podobna. Jedynie co się różniło to produkt, który miałam reklamować i polecać swoim klientom. Firma działał na terenie kraju i za granicą. Miałam sprzedawać bramy garażowe Katowice to miasto, w któym można kupić dobre bramy garażowe najlepszych firm. Bramy były wykonywane z porządnych materiałów. Były solidne i łatwe w obsłudze. Firma inwestowała w pracowników a także w maszyny, które produkowały potrzebne elementy. Bramy garażowe były w standardowych rozmiarach ale jeśli klient potrzebował większej bramy to można ją u nas zamówić. Nasza firma dostosowywała się do potrzeb klienta. Dostałam umowę do podpisania z dobrymi warunkami a także miałam zapewnione miesięczne szkolenie. W krótkim czasie opanowałam niezbędną wiedzę i zaczęłam działać. Miałam sporo znajomych i dużą bazę klientów z poprzedniej firmy. Spodobała mi się sprzedaż bram garażowych. Były dobrej jakości, dostawały co roku sporo wyróżnień na imprezach branżowych. Klienci doceniali ich wysoką jakość i przystępną cenę. Dobrze sobie radziłam. Udało mi się całkiem sporo bram sprzedać w pierwszym miesiącu. Moja znajoma była ze mnie zadowolona.

Wiedziała, że poradzę sobie na tym stanowisku. Ciesze się, ze zdecydowałam się na zmianę firmy. Mam więcej motywacji. Lubię jak coś się dzieję, jak muszę uczyć się nowych rzeczy. Jestem kontaktowa i lubię działać. Sprzedaż bram bardzo mi się spodobała i zostałam dobrze przyjęta w moim nowym zespole. Jestem wdzięczna koleżance, że o mnie pomyślała.