Przejdź do treści

Kokardka na winietce

  • przez

Zawsze lubiłam prostotę, zarówno jak chodzi o stroje, jak i o aranżacje wnętrz. Uważam, że elegancja wynika z prostoty połączonej z harmonią. Zbliża się mój ślub i wraz z przyszłym mężem jesteśmy w trakcie ustalania wielu spraw związanych zarówno ze ślubem, jak i samym weselem. Zatrudniliśmy specjalną firmę, która pomaga nam zaaranżować wnętrza kościoła oraz sali weselnej. Ustaliliśmy też motyw przewodni. 

Eleganckie winietki na wesele

winietki z kokardkąW tym roku czeka mnie jedno z najważniejszych wydarzeń w moim życiu, a mianowicie biorę ślub. Nie jestem na razie w stanie się stresować samą uroczystością, bo jesteśmy z narzeczonym w trakcie przygotowań do tej uroczystości i praktycznie cały czas jest coś do załatwiania. Niedawno ustaliśmy motyw przewodni całego wydarzenia. Z racji tego, że stawiam na prostotę, jest to biel połączona z ciemną zielenią. Wszędzie przewijać się będą kokardki z liściem palmy. Jest to taki symbol tego, że oboje z narzeczonym kochamy podróże. W ubiegły weekend rozwieźliśmy większość zaproszeń i wybraliśmy winietki na stół. Będą to bardzo eleganckie, ciemnozielone winietki z kokardką w kolorze białym. Winietki są bardzo potrzebnym elementem na stołach. Pokazują one, kto gdzie ma usiąść. Zazwyczaj to właśnie para młoda wyznacza w jaki sposób usadzić gości weselnych. Winietki mają różne kształty i wykonane są z różnych materiałów, dlatego ich sposób rozmieszczenia też jest różny. Nasze winietki będą wykonane z sztywnego materiału i będą na tyle duże, że będą mogły stać samodzielnie po złożeniu na pół. 

Biała kokardka i ciemnozielony kolor stały się motywem przewodnim na weselu, które właśnie przygotowujemy. Motyw ten znajdzie się zarówno w wystroju kościoła czy też sali weselnej, jak i na winietkach oraz zaproszeniach. Jak chodzi o winietki, to są one elementem wystroju stołu weselnego, dlatego zadbałam o to, żeby były odpowiednio eleganckie.