Przejdź do treści

Kolczyki na prezent

 

Muszę przyznać, że jestem całkiem niezły, jeśli chodzi o robienie prezentów. Dlatego też, kiedy dostrzegłem, że wielkimi krokami zbliżają się urodziny mojej żony, byłem spokojny, bo wiedziałem, że wpadnę na ciekawy pomysł. I tak też się stało. Szybko stwierdziłem, że najlepszym prezentem dla ukochanej będzie nowa biżuteria. Pomyślałem, że zakupię jej na tę okazję nowe kolczyki ze złota.

Zakup kolczyków ze złota

złote kolczyki kulki próba 585Ostatnio podczas przerwy obiadowej w pracy zacząłem przeglądać swój prywatny kalendarz, w którym mam spisane wszystkie istotne w moim życiu daty. Dlatego też bardzo szybko zauważyłem, że już niedługo moja małżonka będzie obchodziła swoje urodziny. Jako że co roku sprawiam jej fajny prezent, nie chciałem być gorszy i tym razem. W związku z tym zacząłem gorączkowo myśleć nad tym, co mógłbym jej kupić, by sprawić jej radość. Bardzo szybko zrozumiałem, że swoje kroki muszę skierować do jubilera, ponieważ moja żona jest miłośniczką biżuterii. W głowie miałem wstępny plan, by kupić jej kolczyki. Kiedy byłem już na miejscu, w oko wpadły mi złote kolczyki kulki próba 585, co świadczyło o tym, że posłużą jej w świetnym stanie przez naprawdę długie lata. Nie wahając się dłużej, po prostu poprosiłem sprzedawcę o zapakowanie tej pary kolczyków na prezent, by móc je wręczyć żonie w dniu urodzin w eleganckim pudełeczku prezentowym. Muszę przyznać, że nie mogłem doczekać się tego dnia.

Teraz kiedy minęło już trochę czasu od urodzin mojej żony, jestem naprawdę bardzo zadowolony, że udało mi się sprawić jej tyle radości prezentem. Złote kolczyki kulki od razu jej się spodobały i muszę przyznać, że prezentowały się na niej doskonale. Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się wpaść na tak rewelacyjny prezent. Mam nadzieję, że podobnie będzie i w przyszłym roku.