Przejdź do treści

Konkursy, ankiety i sondy na stronie www

Projektowanie stron www wcale nie jest łatwym zadaniem i może potrwać nawet kilka tygodni. Strony pisane są językiem HTML i powinny być wykonywane przez specjalistę. W przeciwnym razie będą to strony amatorskie, co od razu można rozpoznać. Dlatego lepiej zapłacić trochę więcej, ale wybrać firmę, która rzeczywiście zna się na projektowaniu stron i zrobi to jak najlepiej.

Sprzedaż powierzchni reklamowej w serwisie

tworzenie stron internetowych wrocławWiększe firmy, które mają już ugruntowaną pozycję na polskim rynku, dość często stawiają na strony w postaci serwisów. Na takich stronach bez problemu można umieścić wiele dodatkowych elementów, które z pewnością zainteresują potencjalnych klientów. Popularne jest umieszczanie na stronie forum internetowego, wyszukiwarki, galerii zdjęć. Czasami umieszcza się na stronie newslettery, konkursy, ankiety. Warto też od czasu do czasu dodać na stronę jakąś sondę. Tego typu tworzenie stron internetowych wrocław cieszy się bardzo dużą popularnością. Potencjalni klienci szczególnie lubią konkursy. Zasady konkursów ustalane są przez właściciela strony. Najlepiej ustalić takie zasady, by klient w zamian za udział w konkursie, musiał przyczynić się do rozreklamowania strony internetowej czy w ogóle informacji o danej firmie. To zawsze pomaga i przyciąga do firmy jeszcze więcej klientów. Serwis oferuje też możliwość sprzedaży powierzchni reklamowej. Oznacza to, że na takiej stronie internetowej można dodatkowo zarabiać!

Im więcej odwiedzin ma strona www, tym większe zarobki, bo więcej wyświetleń reklamy. Dotyczy to jednak tylko tych stron, które rzeczywiście są już popularne w sieci. W przypadku serwisów treść umieszczana jest na kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu podstronach! Można się domyślić, że treści na takiej stronie jest bardzo dużo. Powinna być to jednak treść merytoryczna i przydatna dla klienta.