Przejdź do treści

Krówki firmowe w dobrej cenie

  • przez

Jeśli prowadzimy własną działalność gospodarczą to z pewnością wiemy, jakie jest to czasochłonne. Szczególnie, gdy polega ona na częstych kontaktach z klientami. Wówczas musimy pamiętać o właściwych stosunkach z nimi i zachęcać ich nie tylko korzystnymi ofertami naszej firmy, ale również doceniać drobnymi gestami. Warto rozejrzeć się za praktycznymi gadżetami promocyjnymi.

Cukierki z reklamą firmy

krówki reklamowe cenaW większych firmach funkcjonują działy marketingu, które doradzają w kwestiach promocji oferty. W mniejszych przedsiębiorstwach wybór strategii promocyjnej oraz działań reklamowych może natomiast stanowić nie lada wyzwanie. Jeżeli nasza działalność polega na bezpośrednim kontakcie z klientem, przykładowo w sklepie, czy biurze, warto dysponować na co dzień drobnymi gadżetami reklamowymi. Ważne, aby zawierały one logo i podstawowe dane firmy, a także były przydatne – wówczas klient chętniej je weźmie. Bardzo popularne są cukierki. Jeśli chodzi o krówki reklamowe cena jest stosunkowo niewielka, w porównaniu do innych gadżetów promocyjnych. A jak wiadomo, chyba każdy z klientów skusi się na coś słodkiego podczas, gdy go obsługujemy. Oferowanie tego typu drobiazgów jest wyrazem uznania dla klientów i miłym akcentem w formie poczęstunku. Takie krówki możemy wykorzystać nie tylko w naszej placówce, ale również podczas udziału w targach branżowych, czy w zaprzyjaźnionych firmach – jako poszerzenie naszej reklamy.

Jeżeli szukamy jakichś drobnych upominków, które będą odpowiednie dla potencjalnych i stałych klientów, krówki z etykietą reklamową naszej firmy będą strzałem w dziesiątkę. Opakowanie można spersonalizować, a słodki smak uwielbia niemalże każdy – dlatego warto zapewnić sobie takie gadżety reklamowe dla swoich firmowych gości.