Przejdź do treści

Kuszące staniki peek-a-boo

  • przez

Oryginalna bielizna erotyczna pojawia się w garderobach większości dorosłych osób. Niektórym wystarczy jeden zmysłowy model, inni wolą mieć szerszy wybór, dlatego producenci bielizny coraz częściej oferują odważniejsze zestawy. Obecnie w większości sklepów z odzieżą spodnią bez problemu znajdziemy cieniutkie koszulki, gorsety oraz otwarte biustonosze.

Oryginalne i wygodne biustonosze otwarte

wygodny biustonosz otwartyBielizna erotyczna wbrew pozorom, cieszy się dość dużym zainteresowaniem. Wiele osób wstydzi się kupować nieco bardziej kuszące dessous w sklepach stacjonarnych i w związku z tym decyduje się na korzystanie z usług sprzedażowych platform internetowych. Jeżeli dokładnie znamy swoje wymiary możemy bez problemu wybrać wygodny biustonosz otwarty, który z pewnością skutecznie podkreśli kobiece wdzięki. Stanik otwarty, inaczej zwany półbiustonoszem lub biustonoszem peek-a-boo sprawia, że piersi są niemal całkowicie odsłonięte, a ozdobny pas biegnący pod kobiecymi kształtami, dodaje im pikanterii. Do tego typu biustonosza warto dobrać pasujące kolorystycznie pończochy wraz z podtrzymującym je pasem. Dość często zdarza się, że można je kupić w atrakcyjnych cenowo zestawach. Biustonosze otwarte są przeznaczone dla pewnych siebie pań, które nie wstydzą się swojego ciała. Idealnie sprawdzają się w czasie intymnych spotkań we dwoje.

Półbiustonosz powinien być wygodny – nie może on krępować ruchów, ani sprawiać, że piersi będą wysuwały się dołem bielizny. Jeżeli jest taka możliwość, powinnyśmy go najpierw zmierzyć. Jednak w wypadku, kiedy krępujemy się wykonywać tego typu zakupy, musimy dokładnie się zmierzyć i skorzystać z oferty platform sprzedażowych lub sex shopów internetowych, w których przy każdym modelu są podane dokładne wymiary, ułatwiające wybór rozmiaru.