Przejdź do treści

Ładnie zaprojektowane wnętrze

 

Kiedy zaraz po studiach zatrudniłem się w jednym biurze architektonicznym nigdy do końca nie wiedziałem, jak patrzeć na te wszystkie techniczne projekty tym bardziej, że raczej na studiach nie miałem okazji nauczyć się pracy takiej na realnych projektach i mieszkaniach. Jednak po paru miesiącach obeznać się na tyle ze wszystkimi terminami oraz umiałem odczytywać już projekty w odpowiedni sposób, aby przede wszystkim móc sprawnie radzić sobie z klientami.

Jak ładnie zaprojektować wnętrze

projektowanie wnętrz ŚląskKlienci faktycznie przychodzili do nas różni. Byli tacy, którzy bardziej byli zainteresowani urządzeniem przestrzeni biurowej, jednak trafiali się też tacy, którzy raczej chcieli urządzić własne mieszkanie i dobrać do niego zarówno ładne dodatki, ale również skuteczne zaaranżować całe wnętrze. Projektowanie wnętrz Śląsk już od samego początku dawało mi sporo satysfakcji, a ja wiedziałem, że warto skupić się na ciągłym doszkalaniu w kwestii prac, jakie wykonuje dla klientów, gdyż oczywiście im lepiej będę sobie radzić z zamówieniami i klientami, tym na pewno w przyszłym czasie będę mógł liczyć na poprawę swoich warunków finansowych w tej firmie. Jeśli więc chodzi o projektowanie wnętrz, to tutaj skupiliśmy się na dedykowanych projektach, które na pewno sprawią, że każdy z klientów będzie zadowolony. Projektowanie wnętrz sprawdza się świetnie, dlatego, że klient oczekuje przede wszystkim oryginalnych projektów.

Tym bardziej musiałem codziennie starać się, aby jak najlepiej podchodzić do każdego klienta. Projektowanie wnętrz wyceniam zawsze jak już klient się do mnie zgłosi, dlatego też klienci czują, że wycena dopasowana jest pod kątem tego, co chciał osiągnąć. Czasem zdarzały się duże zlecenia na tygodnie, czasem jednak na kilka dni, co sprawdza się świetnie.