Przejdź do treści

Lampa wisząca czy stojąca – którą wybrać?

Stwierdziłem, że mam za ciemno w salonie. Wiedziałem, że przyda się jakieś większe światło. Nie chciałem psuć sobie oczu, a często lubiłem siadać właśnie w tym pomieszczeniu i czytać. Wisząca tam do tej pory lampa nie była jednak dość mocna. 

Zakup lampy prosto od producenta

lampy wiszące od producentaNajpierw zastanawiałem się po prostu nad wymianą żarówki, ale ostatecznie stwierdziłem, że na niewiele się to zda. Klosze starej lampy i tak przyciemniały światło. Poza tym i tak chciałem coś zmienić w moich wnętrzach. Czemu by nie zacząć od tej lampy? Miałem tylko dylemat, czy wybrać stojącą czy wiszącą. To znaczy, jeśli kupiłbym stojącą to byłaby po prostu dodatkowym źródłem światła do dotychczasowej lampy wiszącej, dającej takie rozproszone światło. Lampa stojąca zaś mogła świecić bardziej punktowo i włączałbym ją na przykład właśnie do czytania. Skoro już jednak ustaliłem, że i tak chcę wymienić lampę wiszącą na suficie, to musiałem najpierw skupić się na niej. Pojechałem do sklepu pewnego producenta lamp. Wiedziałem, że tam sprzedają wyłącznie rzeczy wysokiej jakości. Popatrzyłem sobie na te lampy wiszące od producenta i w końcu zdecydowałem się na jedną z nich. Następnie poszedłem za ciosem i wybrałem sobie jeszcze jedną lampę stojącą. Stwierdziłem, że takie oświetlenie punktowe będzie doskonałe do czytania, a na co dzień wcale nie muszę go włączać, to jest wtedy, kiedy nie czytam.

Lampa była w dodatku piękna, obie były atrakcyjne. Nie wydałem dużo pieniędzy, a byłem i jestem bardzo zadowolony. W końcu nie psuję oczu, a moja lampa na suficie prezentuje się świetnie. Nie mam już staromodnych, grubych kloszy. Jestem szczęśliwy, że w końcu postanowiłem coś z tym zrobić i efekt jest taki piękny. Wszyscy zauważają, że coś się u mnie w salonie zmieniło i jest jaśniej.