Przejdź do treści

Mięciutki kocyk dla dzieci

Dzieci, bez względu na wiek, lubią przedmioty miękkie i miłe w dotyku. Jeśli chodzi o najmłodszych, wśród akcesoriów, które każde dziecko powinno posiadać, z pewnością znajduje się kocyk, który będzie służył nie tylko do okrywania podczas snu, ale również będzie mógł stać się miękkim placem zabaw na podłodze pokoju. 

Kocyk miękki i przyjemny w dotyku 

kocyki dla dzieci minkyNa rynku, w odpowiedzi na potrzeby najmłodszych klientów i oczekiwania ich rodziców, pojawiły się kocyki dla dzieci MinkyKocyki te charakteryzują się niezwykłą miękkością, dzięki czemu są też przyjemne w dotyku. Posiadają właściwości oddychające, szybko schną i są doskonale elastyczne. Dzięki tym cechom, kocyki mogą być używane w każdych okolicznościach, bez względu na porę roku. Wiele osób zastanawia się, skąd bierze się zaskakująca miękkość tych poliestrowych kocyków. Jest to możliwe dzięki użyciu w produkcji nowoczesnych technologii, które pozwalają na stworzenie włókien poliestrowych dużo cieńszych niż bawełnaDodatkowym atrybutem, który ma wpływ na efekt końcowy, jest specjalną gramatura, do której należy przywiązywać dużą uwagę, szukając oryginalnych kocyków MinkyNależy wyraźnie zaznaczyć, że oryginalne kocyki Minky produkowane są przez firmę Shannon Fabrics, a ich gramatura wynosi 370-480 gramów na metr kwadratowy. Dlaczego ważne jest to, by korzystać z kocyków wyprodukowanych z oryginalnego materiału Minky? Ponieważ tylko on posiada wymienione cechy. Jest też wytrzymalszy od podróbek, również w kwestii zdobień, dzięki czemu spokojnie będzie nam służył nawet 2-3 lata. 

Jeśli więc poszukujemy kocyk, który będzie nie tylko miły w dotyku, ale nie pozwoli również na przegrzanie dziecka, warto zadbać o to, by wyposażyć się w oryginalny kocyk Minky. Tylko taka inwestycja pozwoli dziecku na długoletnie korzystanie z jego właściwości w pełni komfortowych warunkach.