Przejdź do treści

Moda na drewniane zegarki

 

Przez wiele lat tradycyjne zegarki odeszły w zapomnienie na rzecz tych znajdujących się w naszych telefonach komórkowych. Od jakiegoś czasu jednak przeżywają swój wielki powrót i znów możemy je coraz częściej spotkać na nadgarstkach ludzi. 

Przepiękne zegarki drewniane

oryginalny drewniany zegarekPamiętam swój pierwszy zegarek, jaki dostałam w dzieciństwie. Było to jeszcze przed komunią i był to jaskrawy, kolorowy elektroniczny zegarek, który dosyć szybko mi się znudził. Ten, który dostałam z kolei na komunię całkowicie mi się nie podobał, a potem nadeszła era telefonów komórkowych i zegarek na wyświetlaczu telefonu całkowicie mi wystarczał. Ostatnio jednak przez moje zabieganie, nie zawsze mam telefon przy sobie, a tym samym nie zawsze mam dostęp do zegarka, dlatego postanowiłam kupić sobie swój pierwszy porządny zegarek. Szukając ofert w internecie natrafiłam na oryginalny drewniany zegarek, który skradł moje serce już od pierwszego wejrzenia. Prezentował się niesłychanie nowocześnie oraz stylowo, a także modnie. Zegarek nie był jednak w tradycyjnym brązowym odcieniu, lecz posiadał delikatny odcień pudrowego różu, który mógł świetne współgrać z moją opaloną karnacją. Cena zegarka również nie była nadto wygórowana, a wydawała się wręcz bardzo rozsądna. Zanim zdecydowałam się na zakup tego konkretnego modelu, przeszukałam jeszcze ofertę, aby rozeznać się jak wyglądają inne takie zegarki. Koniec końców miałam upatrzonych kilka modeli oraz wielką trudność w określeniu tego, który z nich zakupić, albowiem wszystkie naprawdę bardzo mi się podobały.

Koniec końców stwierdziłam, że pierwszy traf zawsze okazuje się najlepszy, więc zamówiłam różowy zegarek, acz jestem całkowicie pewna, że z pewnością zakupie sobie w niedalekiej przyszłości jeszcze jeden egzemplarz. Upewniłam się w tej kwestii wraz z momentem, kiedy pierwszy raz założyłam nowy zegarek na rękę i nie mogłam oderwać od niego wzroku.