Przejdź do treści

Modne plisy okienne

Plisy okienne stały się bardzo modnymi osłonami okiennymi, które wciąż zdobywają na popularności. Przede wszystkim łączą one bardzo wysoką funkcjonalność z dekoracyjnym charakterem i dlatego świetnie dopasowują się do domów jednorodzinnych oraz mieszkań w blokach. Pewnie przedsiębiorcy decydują się, aby w biurze zamontować dobre plisy okienne.

Czym charakteryzują się plisy okienne?

plisy okienne wrocław

Plisy okienne mają konstrukcję, która powstaje z dwóch ruchomych profili i pomiędzy nimi zamontowana jest odpowiednia tkanina, którą możemy nawet sami wybrać. Możemy nawet całe okno zasłonić, gdy zamontujemy plisy okienne Wrocław to miasto, gdzie możemy również za pomocą pilota sterować poziomem światła, który będzie przenikał do pomieszczenia. Takie osłony okienne są niedrogim i funkcjonalnym rozwiązaniem, który będzie świetnie prezentował się w każdym oknie. Możemy je również zamówić w różnych kształtach oraz wymiarach, aby były idealnie dopasowane do nietypowych okien dachowych czy też bardzo dużych przeszkleń w biurowcach. Czasami również w starych kamienicach mamy niestandardowe otwory okienne, do których musimy zamontować specjalnie wykonane plisy okienne. Plisy okienne są idealnym rozwiązaniem, kiedy chcemy doskonale regulować światłem, które przenika do pomieszczenia. Takie rozwiązanie możemy zastosować w oknach, które wychodzą na południe, ale również w tych ciemniejszych pomieszczeniach, które skierowane są na północy albo na zachód. Do bardzo ciemnych miejsc możemy zastosować jasne lub półprzezroczyste tkaniny.

Bardzo często klienci prywatni decydują się, aby zakupić plisy okienne do sypialni, ponieważ mają okna skierowane na wschód i codziennie poranne słońce Przeszkadza im w wyspaniu się zwłaszcza w sobotę i w niedzielę. Dobrze jest zamówić plisy okienne, które możemy regulować zarówno do domu, jak i od góry.