Przejdź do treści

Moje akcesoria do paznokci

Kiedyś postanowiłam zająć się czymś pożytecznym. Stwierdziłam, że spędzam czas głównie oglądając jakieś seriale, które nic nie wnosiły do mojego życia. Wciągnęłam się w nie i musiałam zaprzestać. Wolałam zająć się czymś, co sprawi chociaż, że będę ładnie wyglądała. Telewizja tylko niszczyła mi oczy i sprawiła, że tyłam, bo podjadałam ciągle oglądając.

Tylko sprawdzone akcesorium do hybryd

akcesoria nail artWtedy właśnie zaczęłam robić paznokcie hybrydowe, poszłam na specjalny kurs i nabyłam wszystkie akcesoria nail art, ponieważ jak już się decydować na robienie, to z porządnymi materiałami. Kiedyś jeszcze, hybrydy nie były aż tak popularne i to wszystko dopiero wchodziło na rynek. Obecnie pewnie co trzecia dziewczyna potrafi je robić, więc nie jest to już takie spektakularne, ale efekt dalej jest taki sam, a lakiery są ciągle unowocześniane. Również akcesoria ulegają przemianom, bo na przykład powstała lampa, która utwardza paznokcie zdecydowanie szybciej i nie trzeba się tyle męczyć. Uwielbiam jej używać. Kiedyś pamiętam były tylko zwykłe lampy, baza, lakierów kilka i top. Teraz same topy są różnego rodzaju bo i bez przemywania utwardzające i matujące nasz manicure i mocno utrwalające. Są też bazy przedłużające paznokieć, kiedy coś nam się złamie. Tak więc w porównaniu do tego co było kiedyś, to mamy o wiele więcej możliwości. Tak samo powstają też różne pyłki tworzące niesamowite efekty, jak na przykład efekt lustra, czy efekt tłuczonego szkła.

Super, że obecnie możemy tak kombinować i eksperymentować z paznokciami. Wystarczą odpowiednie akcesoria i możemy tworzyć na naszych paznokciach istne dzieła sztuki. Fajnie, że nauczyłam się je robić, bo chociaż jakoś inaczej spędzam ten czas niż na bezczynnym wpatrywaniu się w ekran telewizora.