Przejdź do treści

Moje ulubione produkty do ust

 

Jestem wielką fanką makijażu i uwielbiam się codziennie malować. Mam swoje ulubione produkty, bez których nie wyobrażam sobie makijażu. Do tych produktów należą zdecydowanie tusz do rzęs oraz wszelkiego rodzaju produkty nakładane na usta. Uważam, że dobrze pomalowane usta są prawdziwym wykończeniem każdego makijażu.

Pomadki w płynie to najlepszy wybór

pomadki do ustBardzo lubię tinty do ust, ponieważ długo utrzymują się na ustach i dają wyjątkowy efekt. Jednakże nie jest to mój najbardziej ulubiony produkt. Po prostu uwielbiam pomadki do ust i mam ich w domu bardzo dużą ilość. Kiedyś stawiałam głównie na pomadki matowe, ponieważ to wykończenie najbardziej mi się podobało. Teraz jednak lubię nakładać na usta również te bardziej metaliczne pomadki, w szczególności ze złotymi drobinkami. Najlepsze moim zdaniem są pomadki w płynie i nie dziwię się, że płynne matowe pomadki zrobiły na rynku takie duże zamieszanie i pokochały je kobiety na całym świecie. Wielką zaletą pomadek w płynie jest oczywiście ich trwałość, która generalnie jest nieporównywalna z tym co uzyskujemy nakładając tradycyjną pomadkę. Oczywiście jeżeli zaopatrzymy się w płynną pomadkę dobrej jakości. Jak każde produkty mają one jednak swoje wady, np. zdarza się, że wysuszają usta. Moim ulubionym kolorem pomadki jest róż, w każdej formie – od jasnego, brudnego różu, bo wściekły róż kojarzący się z lalkami barbie.

Bez zrobienia codziennego makijażu czuję się po prostu dziwnie. Lubię makijaż za to, że mogę być kreatywna wykonując codzienną czynność. Uwielbiam pomadki i wszystkie produkty do ust i gdybym musiała kiedyś przestać kompletnie się malować to z pewnością najtrudniej byłoby mi się rozstać z moimi wszystkimi pomadkami do ust. Moja kolekcja pomadek i innych produktów tego typu ciągnie rośnie, co sprawia mi ogromną radość.