Przejdź do treści

Montaż plafonu w łazience dla gości

Zdecydowałam, że łazienkę na parterze w domu wyremontuję. Głównie przeznaczona ona była dla gości, którzy mnie odwiedzali i dlatego postanowiłam wprowadzić tam nieco zmian. Zamiast wanny wstawiłam kabinę prysznicową, bo było to o wiele praktyczniejsze rozwiązanie.

Wybór plafonu ledowego do łazienki 

plafon ledowyKiedy już łazienka była gotowa, to mogłam zabrać się za jej wyposażenie. Pozostały mi drobne dodatki a to akurat było przyjemne. Zauważyłam, że nie pasowała mi lampa, którą zostawiłam w łazience, ponieważ wystrój całkowicie się zmienił a lampa była w innym stylu. Zastanawiałam się jakie oświetlenie najlepiej będzie pasowało i postanowiłam na plafon ledowy mocowany na suficie. Była jeszcze dość wczesna pora i sklepy były pootwierane, dlatego wybrałam się na zakupy, żeby ostatecznie już zakończyć wyposażanie łazienki. Następnego dnia miała odwiedzić mnie siostra z zagranicy, więc łazienka musiała się odpowiednio prezentować. W sklepie wybrałam plafon w okrągłym kształcie, bo uznałam, że będzie pasował najlepiej w mojej łazience. Plafon miał otoczkę w kolorze srebra a to pasowało do wszystkiego. W domu sama zamontowałam w łazience plafon, ponieważ wcale nie było to takie trudne. Wszystko w domu robiłam sama, bo chciałam być niezależna i to mi się udawało. Z nowym plafonem wszystko wyglądało doskonale. W łazience dzięki oświetleniu led było o wiele lepsze światło i dzięki temu mogłam zrobić makijaż przy lustrze. Byłam zadowolona z takich efektów.

Kiedy moja siostra odwiedziła mnie w domu, to łazienka po zmianach bardzo jej się podobała. Była zaskoczona, że sama ją urządziłam, bo wyglądało, jakby zajął się tym jakiś profesjonalny projektant wnętrz. Wiedziałam jak dobrze urządzić różne pomieszczenia, ponieważ miałam doskonały gust.