Przejdź do treści

Musiałam pozbyć się szczurów z mieszkania

Jakiś czas temu dowiedziałam się, że odziedziczyłam mieszkanie po dawno niewidzianej cioci. Kiedy tylko udało mi się załatwić wszystkie formalności związane z przyjęciem spadku, zdecydowałam się wprowadzić do tego mieszkania. Zaraz po wprowadzeniu, czekała mnie jednak niemiła niespodzianka. Okazało się bowiem, że w mieszkaniu zalęgły się szczury.

Kto w Bydgoszczy odszczurzy mieszkanie?

sprawdzone odszczurzanie - bydgoszczWiedziałam, że sama sobie z tym nie poradzę. Potrzebowałam fachowca, który zająłby się tym za mnie. Miałam nadzieję, że uda mi się szybko znaleźć firmę, w której ofercie znajdowało się między innymi sprawdzone odszczurzanie – Bydgoszcz to duża miejscowość, dlatego bez większego problemu udało mi się znaleźć taką firmę. Zajmowali się oni odszczurzaniem mieszkań i budynków użyteczności publicznej za pomocą chemicznych, skutecznych metod. W ramach odszczurzania dodatkowo ozonowali i dezynfekowali pomieszczenia, aby mieć pewność, że szczury nie powrócą. Zauważyłam, że firma ta charakteryzuje się bardzo dobrymi opiniami poprzednich klientów, którzy chwalili ich przede wszystkim za skuteczność działania oraz dokładność przy wykonywaniu odszczurzania. Zachęcona tak pozytywnymi komentarzami, ja również zdecydowałam się skorzystać z ich usług, i jak się już wkrótce okazało, to była bardzo dobra decyzja. Mieli oni szybkie terminy.

Dlatego bardzo szybko zjawili się w moim nowym mieszkaniu i zabrali się do pracy. Byli do niej świetnie przygotowali. Posiadali wysokojakościowe narzędzia i środki chemiczne do odszczurzania. A przy tym ich usługi były naprawdę bardzo tanie. Już po jednej wizycie udało im się pozbyć wszystkich szczurów, dokładnie zdezynfekowali oni całe mieszkanie i sprawdzili je pod kątem miejsc, które mogą przyciągać szczury od sąsiadów czy z ulicy.