Przejdź do treści

Naturalna henna do włosów Khadi

Faktem jest, że większość kobiet nie jest zadowolonych z naturalnego koloru swoich włosów. Najczęściej uważają, że jest zbyt mało wyrazisty, nie pasuje do urody i wcale jej nie podkreśla. Z pewnością dlatego prawie każda dorosła kobieta regularnie farbuje włosy. Kolor można zmieniać wtedy, gdy tylko mamy taką ochotę. W sklepach znajdziemy bardzo wiele różnych farb, ale po latach użytkowania dostrzegać zaczynamy ich wady.

Zalety ziołowej henny do włosów

henna khadi jasny brązPiękne i zdrowo wyglądające włosy są marzeniem wielu osób. Bardzo wiele zabiegów sprawia, że struktura włosa zostaje naruszona. Regularne farbowanie może prowadzić do ich rozdwajania i wypadania. Farby do włosów, które produkowane są przez wielkie koncerny, mogą zawierać w swoim składzie amoniak, który uszkadza włosy. Nie chcemy jednak rezygnować z farbowania. Możemy wybrać produkt, który w swoim składzie nie zawiera szkodliwych substancji. Bardzo chętnie kupowana jest henna Khadi jasny brąz to jeden z częściej wybieranych kolorów. Taka henna doskonale pokrywa siwe włosy, a jej kolor jest bardzo intensywny. Nie wypłukuje się tak szybko, jak inne farby dostępne w sklepach. Nadaje włosom dużej objętości i jednoczesnej lekkości. Nie obciąża włosów i sprawia, że są dużo bardziej gładkie i lepiej się układają. W składzie henny nie znajdziemy żadnych sztucznych barwników, które mogłyby powodować uczulenia. Są tam naturalne wyciągi roślinne, które na włosy działają odżywczo.

Jeśli chcemy coś zmienić w swoim wyglądzie, najlepszym sposobem jest zmiana koloru włosów. Zawsze możemy wybrać taki odcień, jaki w danym momencie odpowiada nam najbardziej. Coraz więcej osób stara się wybierać produkty, które są naturalne. Henna dobrej jakości nie uszkadza struktury włosów i sprawia, że wyglądają na dużo zdrowsze. Zapewnia intensywny kolor, który utrzymuje się przez długi czas.