Przejdź do treści

Niesamowite meble industrialne do domu

 

Ostatnio widziałam śmieszny obrazek o denerwowaniu się, gdy listonosz nie przyjdzie na czas. Niedługo po tym, sama przedreptywałam z niecierpliwością. Czekałam na zamówione meble do salonu i do sypialni. Zamawiałam je z odległego magazynu na drugim końcu Polski i dziś w końcu miały do mnie przybyć w całej okazałości.

Rozmieszczanie mebli industrialnych w domu

meble industrialne z drewnaZadowolona i uśmiechnięta od ucha do ucha pobiegłam, gdy tylko usłyszałam dzwonek do drzwi. Tak, przyjechały w końcu moje meble industrialne z drewna o których już dawno marzyłam. Dotarły w nienaruszonym stanie i od razu zawołałam męża, żeby pomógł mi je rozmieścić. Szczerze, nie byłam jeszcze pewna, gdzie mają stać wszystkie stoły, krzesła i szafki. Jedynie do szafek nocnych nie miałam wątpliwości. Rozpakowaliśmy meble i stwierdziliśmy, że na żywo prezentują się jeszcze lepiej niż w sklepowej gazetce. Pięknie się świeciły i przede wszystkim były takie oryginalne i niecodzienne. Mało osób ma takie u siebie w domach. Tylko u jednych znajomych ze dwa lata temu widziałam coś podobnego. Ja zakochałam się w moich, gdy tylko zobaczyłam je w gazetce. Wiedziałam, że to coś, co będzie idealnym uzupełnieniem mojego rustykalnego domu. Niczego więcej do szczęścia nie potrzebowałam. Biedny mąż, musiał poprosić swojego kolegę o pomoc przy rozstawianiu mebli, bo sam nie dałby sobie rady, a syn jak zwykle zwinął się po ustawieniu jednej małej szafki. Dobrze, że kolega był akurat pod ręką.

Trochę potrwało, zanim wszystko było gotowe, bo w końcu dość dużo tego pozamawialiśmy. Kiedy już rozłożyliśmy meble i położyłam na środku jeszcze ozdobny dywan, to rozsiadłam się zadowolona. Właśnie o takim mieszkaniu marzyłam. Meble industrialne są tak piękne, że nie można od nich oderwać wzroku.