Przejdź do treści

Nowe, kobiece timberki

Jestem wielką miłośniczką butów i mam ich naprawdę dużą kolekcję. Lubię kiedy buty mają ładny dizajn, ale są też wygodne. Nawet szpilki, które noszę muszą być w miarę wygodne, bo nie wyobrażam sobie chodzenia całego dnia w czymś, co nie jest dla mnie komfortowe. Lubię buty naprawdę różne – od sportowych, po bardzo eleganckie.

Timberki w różowym kolorze są niesamowicie wygodne

timberki różoweBardzo podobają mi się klasyczne timberki i mam oczywiście takie w swojej kolekcji, ale ostatnio zapragnęłam czegoś bardziej kobiecego, a jednocześnie nadal niesamowicie wygodnego. Razem z moim chłopakiem uważamy timberki za bardzo uniwersalne buty, które można do wielu stylizacji i w czasie naprawdę różnej pogody. Klasyczne buty tego typu świetnie pasują do prostych stylizacji z dżinsami, ale czasami zdarzało mi się je nosić do dziennej, bardzo zwiewnej sukienki i też wyglądało to bardzo dobrze. Buty, których szukałam znalazłam właściwie przypadkowo w czasie zakupów z chłopakiem, na których naszym celem było kupienie sobie nowych jesiennych kurtek. Tymczasem nowa kurtka zeszła na dalszy plan kiedy sobaczyłam przepiękne timberki różowe, które były idealnym odzwierciedlaniem szukanych przeze mnie wygodnych, ale i kobiecych butów. Bardzo cieszę się, że w sklepie mieli mój rozmiar, bo często przez to, że mam rozmiar buta 41 to w sklepach mój rozmiar albo jest wykupiony albo niestety w ogóle niedostępny.

Jak tylko przymierzyłam te buty to się w nich zakochałam i wiedziałam, że będą tak samo wygodne jak moje inne timberki. Kolor tych butów chociaż jest różowy to nie wygląda kiczowato bo jest to delikatny, pastelowy róż. Buty prezentują się po prostu przepięknie i gdybym mogła to nosiłabym je teraz cały czas. Tego samego dnia kupiłam sobie kurtkę jesienną w kolorze khaki, która w zestawieniu z nowymi butami wygląda świetnie.