Przejdź do treści

Nowoczesna metoda rzucania palenia

 

Palenie papierosów staje się coraz mniej popularne. Ludzie zdają sobie sprawę z tego, że tak naprawdę nałóg ten nie daje niczego w zamian, a tak wiele zabiera – zdrowie, pieniądze i nie tylko. Właśnie dlatego wiele osób decyduje się na rzucenie palenia. Nie jest to jednak takie łatwe, jak mogłoby się wydawać.

Antynikotynowe działanie aparatu biorezonansowego

terapia antynikotynowaW Polsce można korzystać z wielu metod rzucania palenia. Są środki, których skład opiera się na nikotynie – w ten sposób można zastosować nikotynową terapię zastępczą. Są też środki działające na te same receptory co nikotyna, ale nie prowadzące do uzależnienia jak np. cytyzyna w wielu popularnych preparatach. Oprócz tego można korzystać z różnych form terapii dla nałogowych palaczy tytoniu. Ostatnio pojawiła się też nowa metoda, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Jest to terapia antynikotynowa prowadzona przy użyciu aparatu biorezonansowego BRT. Zabieg takim aparatem jest nie tylko bezpieczny, ale również bezbolesny oraz nieinwazyjny. Przed przystąpieniem do takiego zabiegu konieczne jest wypalenie ostatniego papierosa. Później umieszcza się resztkę papierosa w aparacie, a następnie podłącza się daną osobę do specjalnych elektrod. Włącza się program komputerowy, który ma za zadanie wygasić głód nikotynowy. Nie jest to jednak jedyna funkcja tego aparatu. Dodatkowo w organizmie dochodzi do detoksykacji, czyli zostaje on oczyszczony z wielu szkodliwych substancji, które wcześniej były dostarczane wraz z wypalanymi papierosami.

Do usuwania toksyn dochodzi nie tylko przez skórę, ale również poprzez nerki oraz jelita. Aby ułatwić oczyszczanie organizmu, należy wypić co najmniej 1,5l wody niegazowanej. Dodatkowo wskazane są też częste kąpiele. Okazuje się, że już po jednym takim zabiegu większość osób przestaje palić.