Przejdź do treści

Permanentny make-up

Jestem pracownicą korporacji. Bardzo lubię swoją pracę, ponieważ ciągle coś się dzieje i wymaga się ode mnie ciągłego rozwoju. Faktem jednak jest, że nie mam zbyt wiele czasu dla siebie, ponieważ kariera jest dość czasochłonna. Często muszę zostawać po godzinach. Zarabiając jednak godziwie, stwierdziła, że aby oszczędzić rano czas, sprawię sobie make-up permanentny.

Wykonanie makijażu permanentnego

makijaż permanentny WarszawaZ pewnością nie można mnie zaliczyć do tak zwanych rannych ptaszków. Lubię sobie pospać, jednak w tygodniu nie mam na to czasu. Oddałabym wiele, żeby zyskać kilka cennych minut spędzonych na śnie. Przed pójściem do pracy robię wiele rzeczy. Biorę kąpiel, robię śniadanie i… makijaż. Aby dołożyć sobie kilka cennych minut snu, zdecydowałam się na makijaż permanentny Warszawa to bardzo duże miasto, więc w gabinetach oferujących tę usługę mogłam wybierać i przebierać. Rzadko chodzę do kosmetyczek, a co dopiero na tego typu zabiegi. Dlatego też niespecjalnie wiedziałam, jakimi kryteriami się kierować przy wyborze odpowiedniego gabinetu. Zadziałałam więc dość intuicyjnie. Zaczęłam przeglądać opinie klientek danych salonów i wybrałam ten, który posiadał najwięcej pochwał. Miałam nadzieję, że podejmuję dobrą decyzję i skontaktowałam się z wybranym gabinetem, by umówić się na pasujący nam termin wizyty. Byłam tym faktem bardzo podekscytowana. Czułam, że podejmuję bardzo dobrą decyzję, która pozwoli zaoszczędzić mi trochę czasu rankiem.

Kiedy wychodziłam z gabinetu kosmetycznego, byłam bardzo zadowolona z efektów, jakie miałam na twarzy. Permanentny makijaż prezentował się na mnie bardzo dobrze. Dzięki niemu będę mogła wstawać do pracy nieco później! Jest to dla mnie bardzo ważne. Kto wie, może będę jeszcze bardziej produktywna w pracy?