Przejdź do treści

Planowany wieczór kawalerski

Prawdopodobnie większości z nas wieczór kawalerski kojarzy się z niekończącą się imprezą do białego rana, którą przedstawiają nam wszelkiego rodzaju filmy – zarówno te zagraniczne, jak i rodzime. Nie zawsze jednak wieczór kawalerski musi przyjmować postać imprezowej wycieczki po klubach i barach. Może mieć one zupełnie inny charakter.

Nowoczesny wieczór kawalerski

wieczory kawalerskieJeśli chodzi o wieczory kawalerskie, coraz częściej są to planowane z odpowiednim wyprzedzeniem wydarzenia, które przyszły Pan Młody pamięta przez długie lata ze względu na doświadczenia, które miał możliwość przeżyć. Wieczór kawalerski coraz częściej przestaje być jednym wieczorem, a zamienia się w dzień, a najlepiej weekend. Planowanie wieczoru kawalerskiego opiera się na charakterze przyszłego Pana Młodego, jego zainteresowaniach, a także na rzeczach, na które kawaler nigdy nie miał czasu lub odpowiednich funduszy. Przyjaciele Pana Młodego ze świadkiem na czele, organizują więc wypady do escape roomów, skoki na bungee, jazdę quadem czy też inne wyzwania, których ich przyjaciel nigdy wcześniej nie miał możliwości doznać. Oczywiście, kwestia wypadu do baru i przelania odpowiedniej ilości alkoholu również najczęściej jest w przygotowywanych planach, ale na pewno nie jest to jedyna rozrywka, na jaką stawiają młodzi ludzie, planując ten niezapomniany wieczór, czy też – w wersji deluxe – weekend dla swojego przyjaciela.

W ostatnim czasie niezwykle modne stają się wieczory kawalerskie planowane poza miejscowością, z którą związany jest Pan Młody. Wyjazd tego typu już sam w sobie jest wielką atrakcją, do której przyjaciele dokładają różnego rodzaju doświadczenia, wspominane wcześniej. Tego typu eskapada znacząco zbliża do siebie towarzystwo i kreuje niesamowite wspomnienia.