Przejdź do treści

Podawanie napojów w słoikach z kranikiem

Organizując imprezę rodzinną zastanawiamy się jak urozmaicić to wydarzenie. Myślimy nad tym w jaki sposób podać napoje na rodzinnymi grillu, baby shower, imprezie plenerowej czy wieczorze panieńskim czy kawalerskim. Z pomocą przychodzą coraz chętniej wybierane przez organizatorów imprez słoiki na napoje. 

Zimne napoje w słoikach z kranikiem

słoiki z kranikiemTakie słoiki na napoje są świetnym urozmaiceniem każdej imprezy. Mają one kraniki, z których każdy z gości może sam sobie nalać odpowiednią ilość napoju. Jest to szczególna atrakcja i zabawa dla dzieci. Takie słoiki z kranikiem sprawdzą się więc podczas imprezy urodzinowej naszego dziecka czy innej zabawy wśród dzieci. Takie słoiki sprawdzą się również podczas imprez dla dorosłych. Możemy w nich podawać poncz, drinki alkoholowe, wino czy piwo podczas wesel, balów, a nawet wieczorów panieńskich czy kawalerskich. Takie słoiki sprawdzą się w szczególności latem. Idealnie komponują się one z zimnymi, orzeźwiającymi napojami. Takie słoiki możemy kupić w różnych formach, pojemnościach. Dostępne są w wersjach klasycznych, a także bardziej wymyślnych. Modne są takie np. w stylu vintage lub w kształcie beczki. Te ostatnie świetnie będą pasowały do podawania w nich zimnego piwa czy schłodzonego wina. Można kupić takie słoiki wraz z podstawką lub bez. Dostępne są one w wielu sklepach, szczególnie tych internetowych. Ich wybór jest bardzo duży. Każdy z pewnością znajdzie takie, pasujące do stylu i charakteru imprezy. 

Szczególnie w okresie letnim, na imprezach plenerowych, grillach, urodzinach dzieci czy weselach sprawdzają się słoiki na napoje. Mają one ozdobne kraniki, dzięki czemu każdy z gości może sobie sam nalać odpowiednią ilość napoju. Możemy w nich podawać napoje alkoholowe lub soki i lemoniady. Takie słoiki w szczególności są atrakcją dla dzieci.