Przejdź do treści

Polecane zjazdy linowe na place zabaw

Zarówno osiedlowe place zabaw jaki te przy szkołach i przedszkolach mają więcej ciekawych konstrukcji. Atrakcje na takich placach zabaw to nie tylko zjeżdżalnia i ścianka wspinaczkowa, ale to także coraz częściej spotykany zjazd linowy. Zjazd z tyrolką można z powodzeniem uznać za najczęściej używaną atrakcję na placu zabaw.

Tanie zjazdy na plac zabaw

zjazd linowy dla dzieci - cena zakupuBardzo dobrej jakości atrakcje na place zabaw nie są tanie. Oczywiście ceny zależą od rozmiaru, materiału i producenta. Jednak na takich atrakcjach nie należy oszczędzać. Często używany zjazd linowy dla dzieci – cena zakupu zależy od rodzaju. Ważne by lina i konstrukcja była wykonana ze stali. Oczywiście malowanie proszkowe takich elementów jest tu bardzo istotne. Sama konstrukcja musi być mocna, wytrzymała i odporna na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Samo siedzisko jest wykonane z gumy, która jest antypoślizgowa. Tyrolka daje bardzo dużo radości zjeżdżającym po linie dzieciom. Wszystkie zabawki posiadające certyfikaty są sprawdzone i testowane pod względem bezpieczeństwa. Dlatego do zestawu zjazdu linowego producenci dołączają instrukcję montażu oraz informację o wszystkich atestach i certyfikatach jakie posiada dane urządzenie. Zjazdy linowe są często używane na placach zabaw wspinaczkowych. Tam dzieci bardzo lubią korzystać z takich urządzeń.

Place zabaw musza być interesujące dla dzieci w różnym wieku. Całe zestawy zabawowe mają zazwyczaj urządzenia dla młodszych jak niska zjeżdżalnia oraz dla starszych jak zjazd linowy czy ścianka wspinaczkowa. Konstrukcje z tyrolką są dosyć drogie, lecz frajda i zabawa na nich jest gwarantowana. Mając dużo przestrzeni tyrolka może mieć nawet kilkanaście metrów, więc zjazd będzie długi i atrakcyjny dla małych użytkowników.