Przejdź do treści

Polecany i znany fotograf

Kiedy chciałem jako brat przyszłego pana młodego wynająć jakiegoś dobrego fotografa od razu stwierdziłem, że faktycznie trzeba będzie współpracować z kimś naprawdę znanym. Całe szczęście, że większość szanowanych fotografów posiada własne strony internetowe.

Wybór fotografa na ślub

kreatywne sesje narzeczeńskie na ŚląskuPamiętam, że siedzieliśmy z żoną chyba kilka godzin i przeglądaliśmy oferty praktycznie kilkudziesięciu fotografów, którzy działali na rynku. Fotograf na ślub to jak się okazało faktycznie spore wyzwanie, któremu należy sprostać. fotograf na ślub był dla mnie i dla mojej żony trudnym wyborem, jednak na pewno to, co mi ułatwiło wybór to na pewno liczna ilość zdjęć w galeriach fotografów, które bardzo dobrze oddawały charakter oraz umiejętności fotografa. Przeglądając kilkadziesiąt ofert takich fotografów faktycznie musieliśmy się mocno skupić, aby fotograf na ślub był dostępny danego dnia. Wiedzieliśmy, że zdecydowanie warto skupić się na wyborze najlepszego fotografa z tego względu, że na pewno będzie odpowiednio podchodził do zlecenia jeśli chodzi o kreatywne sesje narzeczeńskie na Śląsku. Kiedy udało nam się do jednego z nich dodzwonić byłem bardzo zadowolony z siebie. Faktycznie termin był tu trochę wyzwaniem, gdyż mieliśmy dosłownie kilka dni na to, aby dopiąć wszystkie formalności związane z fotografem oraz zdjęciami, ale teraz, jak już mieliśmy jednego fotografa na ślub wybranego, wystarczyło się jedynie umówić na dzień później, aby móc podpisać odpowiednią umowę oraz wpłacić zaliczkę.

Zaliczki są normą w tej branży, więc nie dziwiło nas to wcale, a nawet byliśmy przygotowani na to, aby zapłacić fotografowi już całą kwotę z góry za pracę. Dzięki temu, że moja żona miała o wiele lepszy gust jeśli chodzi o takie rzeczy, to jej poleciłem pracę nad gotowymi zdjęciami i wyborem tych, które podobają się jej najbardziej.