Przejdź do treści

Pomysł na prezent dla chłopaka

 

Jestem osobą kreatywną i twórczą, a młody wiek nie przeszkadza mi w podejmowaniu decyzji. Jest tylko jedna dziedzina, w której słabo sobie radzę. To prezenty dla mojego chłopaka. Studiując zaocznie, mam szansę na zarobienie „jakichś” pieniędzy, ale nawet nie skąpiąc mam problem z kupieniem mu czegoś oryginalnego.

Co widzi Mikołaj w bluzach Championa?

bluza championW tym roku, już od wakacji cieszyłam się, bo wiedziałam, że na gwiazdkę kupię Mikołajowi bluzę. Latem słyszałam jak mówił bratu, że bardzo lubi bluzy Championa, ale na razie musi oszczędzać, więc nie kupi sobie żadnej nowej. Od razu zobaczyłam w tym szansę dla siebie. Miałam okazję, by przez te kilka miesięcy odłożyć trochę na ten prezent. Problem pojawił się koło listopada, gdy zaczęłam powoli rozglądać się w ubraniach Championa. Spodobała mi się jedna, z kapturem, ale za chwilę zobaczyłam śliczną koszulkę. Było to w sklepie stacjonarnym i będąc tam pomyślałam, że może wrócę do domu i poszukam tego samego w Internecie. Zapewne będzie taniej. Wpisałam w wyszukiwarkę bluza champion i faktycznie znalazłam kolejną, czarną. Była śliczna, ale nie byłam pewna rozmiaru. Gdy w galerii na zakupach trzymałam ciuch w ręce, to na oko od razu widziałam, czy będzie pasować na Mikołaja czy nie. Wirtualnie ciężko było mi to określić. Na dodatek jedna była fajniejsza od drugiej. Biała koszulka pasowała świetnie do granatowej bluzy, a ja nie mogłam się zdecydować. W końcu stwierdziłam, że szara będzie pasować do jego oczu i butów, a mnie będzie pasowała biała koszulka, która też mi się spodobała…

Czemu nie miałabym przy okazji zrobić prezentu sama sobie? Przecież obdarowuje się bliskich. Czasem nawet bez powodu. Wydaje mi się, że zasłużyłam na mały biały drobiazg od samej siebie. Tym bardziej, że świetnie  współgra z szarym „drobiazgiem” dla Mikołaja. Uwielbiam dawać i mam nadzieję, że nigdy mi to nie minie.