Przejdź do treści

Potrzebowałam fachowej obsługi prawnej

  • przez

Co jakiś czas zastanawiam się nad tym, co mogłabym polepszyć i usprawnić w mojej firmie, która z roku na rok się rozrastała. Tym razem doszłam do wniosku, że powinnam znaleźć tańszą obsługę prawną. Wiedziałam, że warto inwestować w znakomitych i doświadczonych prawników, jednak jeszcze ważniejsze było dla mnie to, aby koszty związane z obsługą prawną nie były zbyt wysokie.

Znalazłam fachową obsługę prawną

fachowa obsługa prawna - gorzów wielkopolskiZabrałam się więc za poszukiwania. I muszę przyznać, że bardzo szybko zrozumiałam, że to była świetna decyzja. Bez problemu znalazłam kancelarię prawną, w której ofercie znajdowała się między innymi fachowa obsługa prawna – Gorzów Wielkopolski to miejscowość, w której centrum znajdowała się siedziba tej kancelarii. Udałam się tam jeszcze tego samego dnia, przedstawiłam swoją sprawę i poprosiłam o wycenę. Okazało się, że stała obsługa prawna mojej firmy może być naprawdę bardzo tania, a przy tym prawnicy którzy mieli zajmować się wszystkimi kwestiami urzędowymi i skarbowymi byli naprawdę doświadczeni i pozostawali do mojej dyspozycji przez siedem dni w tygodniu. Właśnie na czymś takim mi zależało. Nie wahałam się więc dłużej i od razu podpisałam z nimi umowę o współpracę i przekazałam im wszystkie upoważnienia oraz firmowe dokumenty. Cieszę się, że teraz sprawami prawnymi w mojej firmie mieli zajmować się świetni prawnicy.

Niemal od razu podpowiedzieli mi oni kilka rozwiązań, które miały usprawnić funkcjonowanie mojej firmy. Zadbali oni także o to, aby wszystkie sprawy podatkowe były załatwione w terminie, co było niezwykle istotne. Teraz sama polecam ich usługi prawne innym przedsiębiorcom, z którymi na co dzień mam kontakt. Kilka osób już skorzystało z tej rady i jeszcze nikt nigdy nie był niezadowolony. Trafiłam naprawdę bardzo dobrze.