Przejdź do treści

Potrzebowałam letniej, czerwonej sukienki

Latem bardzo lubię chodzić w sukienkach. Według mnie są one o wiele bardziej wygodne niż klasyczne spodnie. W tym roku jednak dość mocno przytyłam, dlatego większość ubrań, które posiadałam stała się na mnie za mała. Wiedziałam, że w takiej sytuacji nie pozostaje mi nic innego, jak kupno nowych sukienek na lato. Jako, że lato zbliżało się wielkimi krokami, postanowiłam dłużej nie zwlekać.

Gdzie dostanę letnią, czerwoną sukienkę?

letnia czerwona sukienka na każdą okazjęAkurat tego dnia zjawiła się u mnie w mieszkaniu przyjaciółka, której powiedziałam o swojej sytuacji. Okazało się, że ona ostatnio też musiała kupić sobie kilka nowych sukienek i teraz mogła mi podpowiedzieć do jakiego sklepu powinnam się udać. Postanowiłam posłuchać jej dobrej rady i jeszcze tego samego dnia udałam się do polecanego przez nią miejsca. Znalazłam tam duży wybór letnich sukienek o różnych fasonach. W tym taką, na jakiej zależało mi najbardziej. Była to letnia czerwona sukienka na każdą okazję, którą zdecydowałam się natychmiast zakupić. Najbardziej spodobało mi się w niej to, że była ona wykonana z lekkiego, dzianinowego materiału, który był przewiewny i przepuszczał powietrze. Jednocześnie materiał ten był na tyle solidny, że nie prześwitywał, co było dla mnie bardzo istotne. Wybrana przeze mnie sukienka posiadała niewielki dekolt oraz piętnastocentymetrowy rękawek zakończony falbanką.

Byłam pod wrażeniem tego, że świetnie dopasowana jest ona do mojej sylwetki i w jaki sposób podkreśla moje atuty. Cieszę się, że natychmiast ją zakupiłam, ponieważ przechodziłam w niej niemal całe lato. Była niezwykle wygodna i nawet po wielu praniach wyglądała wciąż, jak nowa. Jej materiał nie rozciągnął się, a co jeszcze ważniejsze czerwony kolor pozostał intensywny. A to właśnie na tym najbardziej mi zależało.