Przejdź do treści

Potrzebowałam solidnych tynków akustycznych

  • przez

Po wielu latach doczekałam się wreszcie remontu swojego mieszkania. Zdecydowałam się od razu na remont generalny, ponieważ i tak miałam w planach wyremontować wszystkie pomieszczenia. Jeszcze w czasie, gdy tylko planowałam remont wiele osób polecało mi tynki akustyczne. Teraz zdecydowałam się bardziej zainteresować tym tematem.

Zainteresowałam się solidnymi tynkami akustycznymi

solidne tynki akustycznePoczytałam trochę na ten temat i szybko przekonałam się, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie. Szczególnie dla osób mieszkających w blokach lub domkach szeregowych. Takie tynki bardzo dobrze wygłuszają pomieszczenie, dlatego można mniej się przejmować tym, że robiąc coś głośnego, przeszkadza się sąsiadom. W dodatku takie tynki po prostu ładnie wyglądają. Bez problemu udało mi się znaleźć firmę, która oferuje solidne tynki akustyczne dostępne w niskiej, atrakcyjnej cenie. Po dłuższym zastanowieniu zdecydowałam się wybrać tynki akustyczne charakteryzujące się wysoką trwałością oraz niepalnością. Bardzo ważne było dla mnie również to, że były one hydrofobowe, a sam majster, który nakładał je na moje ściany i sufit w mieszkaniu powiedział, że posiadają one wręcz idealność przyczepność oraz szybko schną. Byłam bardzo zadowolona z osiągniętego efektu. Majster powiedział mi, że efekt ten jest wynikiem tego, że tynk, który widzę składa się łącznie z kilku pojedynczo nakładanych warstw.

Osobiście zdecydowałam się na tynki akustyczne o strukturze baranka, ale z pewnością wielu klientów zwróci uwagę również na tynki gładkie, które świetnie pasują nie tylko do nieruchomości mieszkalnych, ale także lokali usługowych i sklepów. Dużym plusem wybranych przeze mnie tynków jest również to, że bez obaw można je nawet wielokrotnie malować, a więc zmiana wystroju wnętrza nie powinna być problemem.