Przejdź do treści

Produkcja małych szafek łazienkowych

 

Byłem znanym producentem mebli, ponieważ zawsze wychodziłem naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Głównie produkowałem meble łazienkowe i kuchenne, ponieważ znałem się na tym najlepiej i wielu klientów zaopatrywało się u mnie w te produkty. 

Spore zainteresowanie szafkami łazienkowymi

małe szafki łazienkowe podwieszanePewnego dnia wpadłem na nowy pomysł. Postanowiłem wprowadzić do produkcji małe szafki łazienkowe podwieszane, o które już kilku klientów pytało. Nie posiadałem takich szafek w ofercie, ale doszedłem do wniosku, że warto się tym zająć. Zatrudniłem projektanta, który pracował dla mnie już kilka razy i zleciłem mu zaprojektowanie małych ale pojemnych szafek łazienkowych. Był to młody i zdolny projektant, który zawsze projektował wspaniałe szafki i wiedziałem, że tym razem także podoła zadaniu. Szafki wiszące, które dla mnie zaprojektował były doskonałe. Wyglądały dokładnie tak jak sobie je wyobraziłem. Od razu postanowiłem rozpocząć ich produkcję. Nowe szafki od razu też znalazły się w katalogu, który wykonałem na zamówienie. Wszyscy moi odbiorcy otrzymali taki katalog i zaczęli od razu składać zamówienie na te wiszące szafki do łazienki. Aż tak ogromnego zainteresowania nawet się nie spodziewałem. Produkcja szafek tego typu stała się sprawą priorytetową i zaangażowałem do tego swoich najlepszych ludzi. Sprzedaż miałem bardzo wysoką i ten wynik mnie zadowalał. Nawet odezwał się do mnie handlowiec z drugiego końca kraju i zamówił kilkadziesiąt kompletów moich szafek łazienkowych.

Sukces był mi pisany od samego początku i cieszyłem się nim z całą swoją rodziną. Pracowników za ciężką pracę sowicie nagrodziłem. W ostatnim okresie bardzo dużo pracowali, ale wywiązywali się z wszystkich terminów i dodatkowa premia dla wszystkich była konieczna.