Przejdź do treści

Rodzaje rozet na sufit

 

Kupiłam sobie wymarzone mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w Poznaniu. Mieszkanie jest nad sama Wartą, mam przepiękny widok na rzekę. Teraz muszę je urządzić. Meble do salonu, sypialni, kuchni i pokoi gościnnych i łazienki mam już wybrane.  Teraz jestem w trakcie malowania ścian, sufitów i zakładania płytek, podłóg. 

Stylowe rozety w moim mieszkaniu

stylowe rozety gipsoweSzukając inspiracji przeglądałam  różne wnętrzarskie blogi i czasopisma. Zauroczyły mnie przepiękne, oryginalne sufity. Dlatego postanowiłam, że w salonie  na suficie będę miała stylowe rozety gipsowe. Jest to element dekoracyjny wykonany z gipsu. Wybrałam rozety w stylu francuskim w formie łodyg z liśćmi i owoców. Rozeta była tak wykonana, że kwiaty sprawiały wrażenie rozchodzenia się po suficie. Rozeta była naprawdę niesamowita. Do wykonania jej zatrudniłam fachowca. Rozety to po prostu sztukateria gipsowa przeznaczona do wnętrz. Są to odpowiednio wyprofilowane elementy, wykonane z białego gipsu sztukatorskiego wykonanego z naturalnych  surowców. Wszystkie sztukaterie gipsowe wzmocnione są dodatkowo włóknem szklanym, co zapewnia ich solidność i trwałość.  Mój sufit z oryginalnym rozetami okazał się niepowtarzalny i wyjątkowy. Przyjaciele i rodzina byli zachwyceni moim sufitem z rozetami. Salon dzięki nim zyskał na oryginalności. Moje rozety były oryginalne bo zamówiłam je bezpośrednio u producenta. Zrobił je według mojego projektu, na wzór stylu francuskiego. Na naszym roku pojawiło się dużo firm produkujących rozety.

Dzięki sztukaterii gipsowej- rozetom możemy uzyskać niepowtarzalne i wyjątkowe wnętrza. Sztukateria wewnętrzna odmieni wygląd całego naszego mieszkania i doda mu charakteru. Będzie też idealnym uzupełnieniem klasycznego  jak i  zarówno nowoczesnego wnętrza.