Przejdź do treści

Sklepy z opakowaniami kartonowymi w Krakowie

Prowadzenie własnej firmy, na samym początku, wcale nie jest takie proste. Po jakimś czasie to bułka z masłem, ale zanim to nastąpi, wielu rzeczy trzeba się nauczyć, trochę błędów popełnić i o wiele trzeba pytać. Zajęłam się rękodziełem. Gdy wszystkie formalności miałam za sobą nadeszły pierwsze zamówienia.

Gdzie można kupić tanio opakowanie z kartonu?

tanie opakowania kartonowe z KrakowaNie wiem, czemu nie pomyślałam o tym wcześniej, w co będę pakować swoje towary. Zupełnie nie wzięłam tego pod uwagę, zajmując się innymi rzeczami. Pasowało mieć jakieś kartonowe pudełka, bo moje wyroby są ekologiczne, więc każdy plastik odpadał. Teraz miałam już firmę z logo, więc nawet nie wypadało wysyłać rzeczy zawiniętych w stretch. Szybko wyszukałam tanie opakowania kartonowe z Krakowa i spojrzałam po cenach i wymiarach pudełek. Wymiary były różne, ale jedne z pudełek idealne dla mnie. Cena na początek wystarczające. Potem mogę nawiązać stałą współpracę i może będę wtedy miała jakiś rabat. Absolutnie żaden nadruk. Jeszcze przez kilka dni, bym sobie jakoś z wysyłką poradziła, ale jeśli zamówienia się zwiększą, to opakowania musza być. Przecież świadczy to o mojej firmie. Na wszelki wypadek weszłam jeszcze dla porównania na inną stronę, a potem już tylko złożyłam zamówienie. Na razie na trzydzieści sztuk. Później osobiście wybiorę się do punktu sprzedaży i może skoryguję zamówienie. Karton jest ekologiczny, ale też tani i lekki. Nie powinnam mieć żadnego problemu z jego wykorzystaniem. Z czasem będę potrzebować większych pudełek.

A przynajmniej na to liczyłam. Bo teraz sprzedaję pojedyncze sztuki, ale wiem, że później powinno iść kilka w opakowaniu. Takie były założenia mojego biznesplanu. Jakiś czas później okazało się, że mój biznes idzie w kierunku dokładnie takim, który obrałam. A rezultaty moich działań przynoszą bardzo dobre efekty finansowe.