Przejdź do treści

Skrzyniopalety do owoców

 

W ostatnie lato postanowiłam sobie dorobić i podjąć się pracy sezonowej. Znalazłam ofertę pracy, która polegała na zbiorze jabłek. Zarobki jak na zajęcie dodatkowe były dobre, a kolejnym plusem była miejscowość, gdzie znajdował się sad, na którym miałam pracować.

Przydatne podczas zbiorów owoców skrzyniopalety

skrzyniopaletyPo wpisaniu nazwy wsi do wyszukiwarki, moim oczom ukazały się piękne zdjęcia pokazujące prawdziwą, sielską wieś. Decyzja podjęta. Za przyjęciem tej pracy przemawiały również opinie poprzednich oraz obecnych pracowników, którzy bardzo chwalili sobie to zajęcie. Wcześniej pracowałam już przy zbiorze truskawek, miałam więc małe doświadczenie w zbieraniu owoców. Kiedy już zaczęłam pracować, pozytywnie zaskoczyła mnie organizacja właścicieli sadu, którzy wszystko mieli doskonale przemyślane i poukładane. Jednym z tych aspektów były skrzyniopalety na owoce. Wszystkie stały obok siebie, tak że zarówno właściciele, jak i wszyscy pracownicy widzieli dosłownie owoce swojej pracy. Muszę przyznać, że to spora satysfakcja widzieć jak dużo jabłek udało nam się zebrać jednego dnia. Kiedy widzisz jak dużo udało Ci się osiągnąć podczas jednego dnia pracy, praca dostarcza wiele satysfakcji. Myślę, że wybór drewnianych skrzyniopalet przeznaczonych do przechowywania między innymi jabłek to dobra inwestycja dla przedsiębiorców. Drewno to naturalny i wytrzymały surowiec, który idealnie będzie pasował do przechowywania nie tylko owoców, ale także warzyw.

Skrzyniopalety są również bardzo praktyczne, to przedmiot wielokrotnego użytku, nie trzeba ich co chwilę wymieniać na nowe. Ich zaletą jest również cena, która jest niska. Wielu producentów oferuje wysokiej jakości skrzyniopalety, które wykonane są z najlepszego drewna, pochodzącego z polskich lasów.