Skuteczna eliminacja uciążliwych gryzoni

Szczury stanowią jeden z największych problemów cywilizowanego świata. Gryzonie te bardzo szybko przystosowują się do nowych warunków bytowania i błyskawicznie się rozmnażają. W okamgnieniu zorientowały się, że najwięcej pożywienia, o które praktycznie nie muszą walczyć, znajdą w pobliżu skupisk ludzkich. Ich eliminacja jest dość trudna i rzadko udaje się ją przeprowadzić na własną rękę.

Odszczurzanie wykonywane przez profesjonalistów w Łodzi

profesjonalna deratyzacja w ŁodziSzczury są niebezpiecznymi szkodnikami, które niszczą drewniane konstrukcje, przegryzają instalacje elektryczne, a także pustoszą magazyny z żywnością i zanieczyszczają zapasy odchodami. Ponadto przenoszą wiele bardzo groźnych chorób. W związku z tym konieczna jest ich całkowita eliminacja, która powinna być przeprowadzana przez zawodowców. Skuteczna, profesjonalna deratyzacja w Łodzi znajduje się w ofercie większości firm DDD. Zawodowcy na początku zawsze oceniają, jak dużo gryzoni znajduje się na danym terenie, a następnie wybierają najlepszy sposób na ich usunięcie. Metod odszczurzania jest kilka. Możemy tutaj wymienić różne rodzaje pułapek, np. gilotynki, potrzaski, pułapki żywołowne itp.. Specjaliści mają również możliwość stosowania środków chemicznych. Wśród nich znajdziemy pestycydy, np. rodentycydy, które prowadzą do hipotermii u gryzoni, oraz antykoagulanty, obniżające krzepliwość krwi, co w rezultacie prowadzi do krwotoku wewnętrznego, a następnie bezbolesnej śmierci.

Profesjonalnie przeprowadzana deratyzacja odbywa się w warunkach humanitarnych. Szczury są eliminowane szybko z zachowaniem wszelkich norm, a także w okolicznościach, które zapewniają bezpieczeństwo ludziom oraz zwierzętom domowym. Ceny usług są zazwyczaj dostosowywane indywidualnie w zależności od wielkości lokalu, ilości gryzoni oraz rodzaju użytych środków.