Przejdź do treści

Skuteczna szkoła językowa

Pewnego dnia zdecydowałam się na wyjazd za granicę. Miałam już dosyć pełnienia swoich obowiązków na terenie naszego kraju. Płaca minimalna mi stanowczo nie odpowiadała i postanowiłam coś z tym zrobić. Miałam kuzyna, który od trzech lat mieszkał w Hiszpanii.

Szlifowałam swój angielski 

szkoła języka angielskiego katowicePracował tam jako kierowca w firmie i miał już pewne znajomości. Nie narzekał na płacę i zawsze zachęcał mnie do przyjazdu. Ja w pewnym momencie swojego życia nie miałam nic do stracenia i postanowiłam zaryzykować. Jednak aby wyjazd wypalił musiałam nauczyć się porozumiewać w innym języku. Znałam podstawy angielskiego ale to zdecydowanie za mało. Podobno nie które firmy na tym terenie normalnie posługują się zarówno hiszpańskim jak i angielskim. Miałam większe szansę na naukę tego drugiego języka więc zapisałam się do szkoły w Katowicach. Chciałam aby kurs był skuteczny i wiele mnie nauczył. Miałam już dosyć wiecznego powtarzania czasów, których po miesiącu znowu nie pamiętałam. Tym razem stawiałam na każdą metodę, która okaże się skuteczna. Szkoła języka angielskiego katowice, którą wybrałam oferowała skuteczne techniki. Miałam nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Na kursie okazało się, że stawiano na mniejsze grono. Dzięki temu nawet w grupie będzie można z kimś porozmawiać indywidualnie i ocenić jego umiejętności. Na pierwszym spotkaniu omówiliśmy wszystko pod względem organizacyjnym. Nie używaliśmy żadnych podręczników. Jedynie szkoła języka oferowała dla nas kserówki z zadaniami.

Każdy musiał sam przygotowywać się w domu w formie zadania domowego. Na szczęście mogłam zauważyć spory postęp. Już po miesiącu dzięki cyklicznym spotkaniom szło mi o wiele lepiej. Byłam bardzo zadowolona z tego powodu, ponieważ mój cel był coraz bliżej. Miałam wkrótce zmienić pracę.