Przejdź do treści

Stosowanie skutecznej diety odchudzającej

Przed wakacjami postanowiłam zrzucić trochę kilogramów. Planowałam wyjechać na urlop nad morze a w takim stanie to nie mogłam wyjść na plażę. Zazwyczaj miałam stałą wagę, ale w ostatnim roku pozwoliłam sobie na więcej niezdrowego jedzenia co od razu było widać. 

Odpowiednia waga ciała po zastosowaniu diety odchudzającej 

dieta odchudzająca - jadłospisMoja przyjaciółka była dietetyczką i to do niej postanowiłam zgłosić się po pomoc. Wcześniej sama się odchudzałam i nie była mi potrzebna żadna pomoc, ale tym razem przybyło mi zbyt wiele kilogramów i musiałam się ich skutecznie pozbyć. Interesowała mnie skuteczna i szybka dieta odchudzająca – jadłospis, który chciałam uzyskać od przyjaciółki miał zawierać dużo warzyw, bo one były zawsze najlepszym składnikiem skutecznej diety. Iwona, moja przyjaciółka od razu zgodziła się mi pomóc i przygotowała dla mnie specjalny jadłospis. Musiałam zrzucić pięć kilogramów i zapewniła mnie, że jak będę się stosowała do tej diety to w ciągu niespełna dwóch miesięcy uzyskam zamierzony efekt. Iwona przygotowany dla mnie jadłospis przesłała mi za pośrednictwem poczty elektronicznej. Od razu wybrałam się na zakupy, ażeby zaopatrzyć się w niezbędne składniki. Potrawy przygotowywałam sobie w domu i jadałam pięć posiłków dziennie. Wyłączyłam z diety całkowicie białe pieczywo i napoje gazowane. Jadłospis był przygotowany specjalnie dla mnie i dzięki temu szybko zauważyłam, że dieta odchudzająca była skuteczna. Zrzuciłam zbędne kilogramy i byłam gotowa na wyjazd nad morze. 

Iwonie byłam wdzięczna za pomoc, bo bez jej pomocy na pewno nie schudłabym w tak krótkim czasie. Była ona doskonałą i doświadczoną dietetyczką, z której usług korzystało wiele osób. Ufałam jej całkowicie i stosowałam się do jej wskazówek. Dzięki temu schudłam.