Przejdź do treści

Szklane panele w kuchni

Uwielbiam śledzić nowinki z zakresu drobnych zmian w mieszkaniu. Lubię dokształcać się w tym temacie, żeby później kombinować jak wykorzystać wszystkie swoje pomysły. Wolę mniejsze zmiany u siebie niż radykalne. Tym razem padło na kuchnię. Długo zastanawiałam się, którą opcję wybrać. 

Dlaczego zatem wybrałam szklane panele?

warszawskie panele szklane z grafikąMieszkanko, które kupiłam kilka lat temu, nie należy do dużych apartamentów. Mimo to jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru, ponieważ jest średniej wielkości, ale przede wszystkim funkcjonalne. W kuchni dodatkowo postanowiłam wstawić okrągły stół z czterema krzesłami, dlatego mogła wydawać się mała. Postanowiłam dlatego optycznie ją powiększyć. W sklepach internetowych znalazłam wiele ciekawych wzorów, ale wolałam przejść się do stacjonarnych. Znalazłam firmę w Warszawie, która lubiła wyzwania i z przyjemnością zgodzili się na wykonanie indywidualnego projektu. Warszawskie panele szklane z grafiką okazały się świetnym wyborem. Szklane panele zostały wykonane solidnie oraz tak, jak sobie to wymarzyłam. Stwierdziłam, że szklane panele idealnie będą pasować na ścianie pomiędzy blatem kuchennym a wiszącymi szafkami kuchennymi. Koszt paneli szklanych w kuchni jest zależny od kilku kwestii. Począwszy od ich wielkości po grafikę, która miałaby się na nich znajdować. Niewątpliwą zaletą szklanych paneli w kuchni jest to, że w łatwy sposób się je czyści. Wystarczy jedynie płyn do czyszczenia oraz szmatka.

Myślę, że każdy byłby w stanie znaleźć odpowiednią grafikę na szklanych panelach, jeśli tylko by spróbował. Obecnie istnieje ogromna ilość firm, która zajmuje się sprzedażą tego typu produktów. Wbrew pozorom cena nie jest wysoka, a zmiana pomieszczenia robi wrażenie. Dodatkowym atutem jest montaż szklanych paneli, który nie jest wcale skomplikowany.